Sprawdź, jak wykonać wyjątkowy makijaż na studniówkę do ciemnych oczu

Złote powieki, idealnie rozświetlona skóra i pastelowe, całkowicie matowe usta. To trio zagwarantuje Ci najmodniejszy makijaż na studniówkę 2019 i idealnie podkreśli kolor Twoich ciemnych oczu.

1. Skóra jak marzenie

Makijaż studniówkowy zacznij od wygładzenia skóry. Idealne krycie zagwarantuje jej nałożenie matującego podkładu gąbką. Aby Twoja twarz wyglądała o północy tak świeżo, jakbyś dopiero przyszła na imprezę, wklep odrobinę płynnego rozświetlacza pod kości policzkowe i w skronie. Użyj tego w ciepłym odcieniu, co jeszcze bardziej wydobędzie czekoladowy odcień Twoich oczu.

2. Idealne brwi

Perfekcyjny kształt nada im cień do brwi. Zastanawiasz się, jak zrobić makijaż wieczorowy, który będzie jednocześnie bardzo naturalny i stworzy kształt brwi na nowo? Cieniem zaznacz starannie końce i środek brwi, a delikatniej nasadę. W ten sposób uzyskasz niezwykle naturalny, a jednocześnie elegancki makijaż. Następnie ujarzmij włoski woskiem albo żelem do brwi. Aby łuk był jeszcze bardziej wyrazisty, a Twój makijaż studniówkowy podkreślał Twój charakter, tuż pod nimi nałóż cienkim pędzelkiem korektor. Wklep go też gąbką w centralne partie twarzy i przypudruj matującym pudrem.

3. Magnetyzujące spojrzenie

Makijaż na studniówkę 2019 powiek powinien być wyrazisty, ale nie krzykliwy. Jak zrobić makijaż wieczorowy, który zagwarantuje ten efekt? Bajecznie prosto! Ciemnobrązowy cień zacznij nakładać w zewnętrznych kącikach oczu, rozcierając go w stronę załamania powieki. Jaśniejszym odcieniem brązu wypełnij środek powiek. Teraz pora, aby wydobyć głębię Twoich ciemnych oczu i sprawić, że makijaż studniówkowy zyska elektryzujący wymiar. Sięgnij po dwa eyelinery – jeden w złotym, drugi w miedzianym odcieniu. Złotym podkreśl wewnętrzne kąciki oczu i rozetrzyj pędzelkiem jak cień. Drugim zaznacz sam środek powiek. Na koniec czarnym eyelinerem namaluj kreski w górnych liniach rzęs. Twoje oczy zostaną wyraźnie podkreślone!

4. Nauka konturowania

Makijaż studniówkowy powinien być pełen blasku i idealnie podkreślać rysy Twojej twarzy. Pomoże Ci w tym konturowanie. Bronzer nałóż szerokim pędzlem pod kości policzkowe, na żuchwę, skronie i po bokach nosa, aby go wysmuklić. Rozświetlacz nałóż na wszystkie te miejsca, które chcesz uwydatnić, czyli na grzbiety kości policzkowych, grzbiet nosa, nasadę czoła i łuk kupidyna. Możesz omieść nim też dekolt, jeśli masz większy dekolt w swoim stroju. Różem w jasnobrązowym odcieniu zaznacz środek policzków. Dzięki takiemu modelowaniu stworzysz zmysłowy i jednocześnie elegancki makijaż.

5. Uwodzicielskie usta

Nie muszą być wcale krwistoczerwone ani bordowe, aby kusiły i przyciągały spojrzenia. Złote powieki i pełną blasku skórę idealnie uzupełni chłodny róż na wargach. Makijaż studniówkowy ust powinien być przede wszystkim trwały, dlatego wybierz idealnie matową pomadkę. Na koniec nie zapomnij o wytuszowaniu rzęs. Użyj pogrubiającej maskary i nałóż na rzęsy minimum dwie warstwy. Nadasz włoskom superobjętości, która sprawi, że sztuczne rzęsy staną się zbędne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here