Jak wgrać skina do Minecraft?

Szukając w internecie na pewno natrafi się na skiny zmieniające wygląd postaci, którą gra się w grze Minecraft. Po znalezieniu odpowiedniego skina przychodzi czas na jego wgranie. Minecraft pozwala na zmianę skina wyglądu postaci. Jak wgrać skina do minecraft? Proces jest bardzo prosty. I tu właśnie przyda się ta instrukcja. Na początku by móc zmienić skin w Minecraft, trzeba posiadać konto na stronie minecraft.net. Zalogować się i przejść do zakładki Profile.
Następnie tam się znajdzie przycisk Change Your Skin. Należy wybrać wybrany przez siebie skin i załadować go. Jeśli się nie ma jeszcze wybranej skórki postaci, można skorzystać z kilku baz skinów, na przykład:
www.minecraftskins.com, www.planetminecraft.com lub www.mcskinsearch.com.
Można skorzystać również z edytora i generatora skinów działającego całkowicie online. Warto sprawdzić Miners Need Cool Shoes. Inny sposób to na przykład taki, do którego potrzebny będzie tyko jeden program o nazwie Winrar. Otóż należy pobrać lub zrobić własnego skina. Następnie trzeba wejść w start ( jeżeli xp to trzeba kliknąć uruchom i tam wpisać %appdata%, a jeżeli Windows 7 to należy wpisać w wyszukiwarkę systemową %appdata% ). Potem powinno się wejść w folder Minecraft i poszukać pliku Java Minecraft ( jar nie exe ). Następnie trzeba go otworzyć za pomocą Winrar. Jak plik się otworzyło to należy wejść w folder „mob”. Ten skin co się zrobiło lub pobrało powinno go się nazwać: char.
Potem trzeba zamienić te skiny i ponownie uruchomić Minecrafta. Warto zrobić kopię Minecrafta przed operacją. Jeśli ma się Premium i chce się, by skin był widoczny dla innych graczy, to można zrobić to tylko przez stronę minecraft.net. Jeśli chce się, by skin był widoczny tylko dla osoby, która gra, to wgrywa się go do katalogu – minus jest taki, że skina nie widzą inni, a osoba, która gra widzi ich tak samo jak siebie. Na stronę minecraft.net należy logować się emailem jakiego użyło się do
zarejestrowania się na stronie mojang.com ( aby kupić Premium trzeba się tam zarejestrować ). No chyba, że kupiło się konto na allegro lub na innych dziwnych stronach.

http://www.genotype.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here