Zaczynamy nowe życie

Kiedy jesteśmy z kimś w związku, jest bardzo miło, przyjemnie i jesteśmy szczęśliwi. Lecz kiedy przychodzi taki moment, że nasz chłopak mówi nam, że chce się rozstać, nasz świat nagle staje w miejscu, a my nie potrafimy sobie w ogóle z tym poradzić. Jak zapomnieć o chłopaku, żeby znowu widzieć świat w kolorach i cieszyć się kolejnym dniem.

Przede wszystkim – skasuj jego numer telefonu. Wszystkie SMS-y, połączenia odebrane i te nieodebrane. Kolejnym etapem jest usuwanie zdjęć. To bardzo trudny moment, tak więc ważne, żeby w tej chwili nie być samej, może jest jakaś koleżanka, przyjaciółka, która wesprzeć dobrym słowem i jeżeli my nie będziemy potrafiły ich usunąć, ona nam w tym pomoże. W końcu po to są przyjaciółki, żebyśmy właśnie w takich sytuacjach nie były same. Nie ma nic gorszego, niż patrzenie z utęsknieniem na wasze wspólne czy jego zdjęcia. To i tak jest już czas przeszły i to nie wróci, tak więc po co się tym zamartwiać? Przecież w około jest tylu fajnych chłopaków! Jeżeli mieszkaliście razem i on się wyprowadził, to nie przetrzymuj jego rzeczy. Spakuj i wyślij do rodziców, czy nawet do pracy. Nie przejmuj się tym. W żadnym wypadku nie dzwoń i nie pisz, czy może odebrać swoje rzeczy. To jego problem, że ich nie wziął. ty zaczynasz teraz nowe życie. Dobrym i sprawdzonym sposobem na to, żeby zapomnieć o chłopaku są zakupy, które kobiecie zawsze poprawiają humor. Siedzisz i płaczesz? Rusz się, wstań, wytrzyj te łzy które i tak nic nie zmienią i wyjdź! wyjdź na zewnątrz, kup sobie ulubioną kawę, bądź herbatę, a po drodze pomyśl, co byś mogła sobie kupić. A może fryzjer? Jeśli zaczynasz nowy rozdział, to czemu nie zacząć od swojego wyglądu i zmiany na włosach?

Czasu nie cofniemy i nie cofniemy tez tych wspólnych chwil. Ale to nie znaczy, że nic dobrego Cię jeszcze nie spotka. Bo spotka na pewno. Tak więc myśl pozytywnie, nie płacz, nie myśl o tym co było, ale o tym, co może być. Bo może być pięknie. wystarczy, że się uśmiechniesz do siebie i powiesz – tak właśnie będzie.

http://www.prezentbox.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here