Sposoby na ładny biust

Kobiece piersi mają wielkie znaczenie dla wizerunku prawie każdej kobiety. Dotyczy to też tych pań, które wcale nie lubią eksponować swoich wdzięków w wydekoltowanych sukniach. Nawet gdy nikt inny biustu nie ogląda, może poza partnerem, chce się wyglądać pięknie dla siebie i pragnie się, by ta część ciała prezentowała się satysfakcjonująco. Jak to można osiągnąć?

Najważniejsze – rozmiar

Nie da się ukryć, że dla wielu kobiet, ale też mężczyzn, najważniejszy jest rozmiar piersi, dlatego też stosuje się różne sposoby powiększania biustu. Oczywiście najskuteczniejszym, najszybciej i najbardziej radykalnym rozwiązaniem jest operacja, ale warto się nad nią dobrze zastanowić. Jest to poważna ingerencja, duży koszt, a także ryzyko, że nie będzie się zadowoloną. Wiele kobiet woli stawiać na Powiększenie biustu naturalnie, zwłaszcza że jest na to wiele sposobów. Naturalne metody powiększania biustu co prawda nie dają tak spektakularnych efektów, ale nie zawsze są one pożądane, ponieważ wypełniony implantami biust prezentuje się nienaturalnie i zdaniem wielu osób po prostu brzydko.

Istotny kształt

Panie skrajnie niezadowolone ze swojego biustu nieraz przekonują, że wolałyby mieć wielkie, a obwisłe piersi niż małe i jędrne. Tak naprawdę jednak kształt i kondycja piersi (nie mówiąc o zdrowiu) są ważniejsze niż rozmiar. Trzeba pamiętać też o tym, że nawet bardzo małe piersi mogą stać się zwiotczałe. Sposoby powiększania biustu powinny zatem iść w parze ze sposobami na jego ujędrnienie lub zachowanie w dobrej kondycji. Na szczęście często właśnie tak jest, powiększanie piersi skutkuje też ich ujędrnieniem. To zaś zainteresować może i posiadaczki małych biustów, i większych, które nie wyglądają dobrze na skutek upływu czasu czy straty wagi. W takich przypadkach można zdecydować się na powiększenie biustu naturalnie za pomocą ziół z fitoestrogenami. Powodują one obrzmienie piersi tak jak ma to miejsce w drugiej połowie cyklu miesiączkowego. Takie naturalne metody powiększania biustu sprawiają, że staje się on bardziej wypełniony i przez to uniesiony, a więc jędrniejszy.

Oczywiście bardzo duże znaczenie, w każdym przypadku, ma też dobry, odpowiednio dobrany stanik. Panie mające mały biust mogą znacznie poprawić jego wygląd gdy sięgną po push-up.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here