Układ ruchu człowieka, ze względu na swoje funkcje i czynniki na niego wpływające każdego dnia, jest doskonałym celem schorzeń czy też urazów. Każdy, nawet najmniej aktywny człowiek narażony jest na zwichnięcia, złamania, czy różnego rodzaju przypadki związane z patologicznymi zmianami narządów ruchu. Czasami wynika to z wypadku, czasami z genetycznych predyspozycji. W każdym z tych przypadków jednak liczy się szybka reakcja i zgłoszenie się do świetnie zaopatrzonego i przygotowanego na takie sytuacje CM Gamma.
Czym charakteryzuje się uszkodzenie łąkotki i jak należy je leczyć?
Jedną z najczęstszych kontuzji, która pojawia się zarówno w każdej grupie wiekowej, jak i bez względu na podejmowaną na co dzień aktywność fizyczną, jest uszkodzenie łąkotki, która jest elementu stawu kolanowego. Ta część odpowiedzialna jest za ruchomość kolana, także jej uszkodzenie jest dla pacjenta bardzo uciążliwe. Nie tylko bowiem bardzo ogranicza ruch, ale też wywołuje silny, charakterystyczny ból. Mocny dyskomfort nasila się w trakcie i po wysiłku, dlatego też w przypadku podejrzenia uszkodzenia łąkotki należy niezwłocznie zgłosić się do szpitala CM Gamma, w którym otrzymają Państwo pomoc od razu. W szpitalu ortopedycznym CM Gamma mają państwo zapewnioną obsługę w pełni wykwalifikowanego, profesjonalnego personelu, który na każdym kroku stara się działać, przede wszystkim mając na uwadze dobro pacjenta.
Poradnia ortopedyczna Warszawa
Zgłaszając się do CM Gamma, otrzymują Państwo pewność, że nie tylko wszystko zostanie załatwione w jednym miejscu, ale też, że będzie to wsparcie profesjonalne, skuteczne i szybkie. W CM Gamma nie istnieją długie kolejki, czy też wielogodzinne oczekiwanie, co w przypadku urazów dzieci, czy też sytuacji, w której pacjent chce się zgłosić po pomoc ze względu na występowanie silnego bólu, jest ogromnie istotne. Na szczęście placówka CM Gamma i poradnia ortopedyczna Warszawa, została zorganizowana w taki sposób, aby zgłaszająca się osoba otrzymała możliwie najszybciej pomoc. Wykwalifikowany personel medyczny najpierw skieruje pacjenta na diagnostykę, podczas której zostaną wykonane wszystkie niezbędne, zlecone przez lekarza badania. Ważny będzie też dokładny wywiad z pacjentem. Kolejny krok to podjęcie leczenia, które zostanie dobrane na podstawie wykonanych badań, wspomnianego wywiadu oraz decyzji lekarza prowadzącego. W każdym wypadku mogą mieć Państwo pewność co do bezpieczeństwa podjętych działań.