Paznokcie hybrydowe

Konieczność czekania, aż kolejne warstwy lakieru na paznokciach wyschną, lakier brzydko odpryskujący z końcówek, wykonywanie prac domowych w rękawiczkach, by jak najbardziej przedłużyć trwałość naszego manicure, wykonywanie poprawek bądź kompletnego manicure od nowa w odstępach kilku dni – która z kobiet nie zna tych problemów? Z pomocą przychodzi manicure hybrydowy. Cena wykonania takiej usługi nie jest wysoka, mimo wszystko warto spróbować wykonania hybryd samodzielnie w domu. To proste!

Jaka lampa do hybryd będzie najlepsza?

Na co warto zwrócić uwagę wybierając swoją pierwszą lampę utwardzającą hybrydę? Łącznie z rosnącą popularnością takiego manicure na rynku pojawia się coraz większa ilość różnych typów lamp, a najtańsze z nich można znaleźć już za kilkadziesiąt złotych.

Podstawowym typem są lampy UV, utwierdzające żele i lakiery hybrydowe. Ich zaletą jest niewątpliwie powszechna dostępność oraz niska cena, jednak decydując się na lampę tego typu warto zwrócić uwagę na moc naświetlania. Na rynku można znaleźć lampy już o najniższej mocy 9W, jednak w przypadku mocniej napigmentowanych lakierów mogą okazać się one za słabe. Przy tym rodzaju lamp należy również pamiętać o regularnym sprawdzaniu i wymianie żarówek.

Inny rodzaj lamp do hybryd dostępny na rynku to tak zwane lampy LED. Kiedyś były one nieco droższe, obecnie jednak można ja kupić już w cenie bardzo zbliżonej do opisanych poprzednio lamp UV. Minusem w tym przypadku jest fakt, że nie rozpraszają one światła równomiernie. Z tego powodu w takich lampach lepiej jest utwardzać każdy paznokieć pojedynczo, co znacząco wydłuża czas całego procesu, oraz mogą pojawić się problemy z równomiernym utwardzeniem hybrydy na całym paznokciu.

Ostatni typ to lampy LED+CCFL, charakteryzujące się lepszą mocą utwardzania. Najczęściej tego typu lampy występują w postaci diamentu, co dodatkowo podnosi walory wizualne urządzenia.

Jaka lampa do hybryd? Zdecydowanie warto zainwestować nieco więcej środków w sprzęt o większej mocy, który posłuży nam dłużej.

http://www.wizjatv.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here