Nocleg w pięknej pościeli

Na co zwracają uwagę klienci, gdy wchodzą do wynajętego pokoju w hotelu? Oczywiście na łóżko – czy jest szerokie, wygodne, i czy jest na nim świeża, wyprana, wyprasowana pościel. Nic tak nie psuje wizerunku hotelu, jak nieodpowiednio zasłane łóżko. Aby jednak pościel hotelowa zawsze pozytywnie zaskakiwała klientów, musi mieć kilka cech, jakich nie znajdziemy w powłoczkach kupowanych w sąsiednim markecie.

Kilka cech idealnego łóżka

Cechą dobrej pościeli hotelowej jest przede wszystkim jej jakość. Dobrze utkana bawełna, w stonowanych kolorach, najlepiej biała gładka lub w delikatne wzory będzie przyjemna w dotyku. Musi także być niezwykle trwała. Nie dlatego tylko, że ma służyć przez wiele lat, ale częściej niż tradycyjna, ta używana w domach, jest prana. Często nawet co 2-3 dni, w zależności od tego, na jak długo został wynajęty pokój, jest prana w wysokich temperaturach gwarantujących jej sterylność i w detergentach, które spierają każdą plamę i nadają pościeli miękkości oraz pięknego zapachu. Bywa także maglowana lub prasowana w niezwykle wysokich temperaturach, nie może więc mieć elementów, które mogą się stopić, ale też utrudniać sam proces czyszczenia pościeli. Bawełniana pościel zapewnia też dużą oddychalność, dlatego gościom śpi się pod nią przyjemnie i zdrowo.

Ochrona materaca
Firmy oferujące profesjonalną pościel hotelową mają w swojej ofercie nie tylko poszewki na kołdry i poduszki, ale także prześcieradła i niezwykle praktyczne ochraniacze na materace, które utrzymują je w idealnej czystości, ale także zwiększają wygodę łóżka.

http://www.firmator.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here