Pierwsza randka to niewątpliwie jedna z tych okazji, kiedy kobieta chce się zaprezentować możliwie jak najlepiej. Ważne jest więc, by zadbać o odpowiednią fryzurę i makijaż, a także wybrać strój, który doskonale będzie się prezentował, podkreśli wszystkie atuty figury i ukryje ewentualne niedoskonałości. W końcu pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz, dlatego warto wiedzieć, na jakie rozwiązania najlepiej postawić.

Zawsze modna mała czarna
Mała czarna to jeden z tych elementów garderoby, który każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Takie ubranie sprawdzi się niemal zawsze i wszędzie – podczas wieczornego wyjścia czy nawet na co dzień. Będzie więc także odpowiednim wyborem podczas pierwszej randki. Wszystko zależy jednak od dodatków. W przypadku takiej okazji jak pierwsza randka najlepiej więc postawić na delikatność i subtelność. Można także zestawić małą czarną ze skórzaną ramoneską czy kozakami.

A może coś formalnego?
Choć formalny strój kojarzony jest zazwyczaj z nudą, może doskonale sprawdzić się na pierwszej randce. Chociaż biała koszula z kołnierzykiem i czarne, proste spodnie mogą okazać się mało atrakcyjnym rozwiązaniem, wszystko zależy od tego, w jaki sposób zostanie uzupełniona cała stylizacja. Można więc sięgnąć po ozdobną biżuterię i wysokie szpilki. Dzięki temu z pozoru nudny strój okaże się niezwykle kobiecy.

Marynarka?
Już od dawna marynarka nie jest elementem garderoby noszonym jedynie przez mężczyzn. Równie dobrze sprawdza się także w przypadku kobiet podczas spotkań w pracy, formalnych przyjęć, ale także na pierwszej randce. Świetnie sprawdzi się z dopasowaną, ołówkową spódnicą i topem na cienkich ramiączkach.

Szpilki
Każdą stylizację można odmienić dzięki szpilkom, jest to też doskonałe rozwiązanie, żeby podkreślić swoją kobiecość i sprawić, że nogi wydadzą się dłuższe, a sylwetka jeszcze piękniejsza. Nic dziwnego, że mężczyźni uwielbiają, kiedy kobiety zakładają szpilki. Nie ulega więc wątpliwości, że takie buty będą doskonałym rozwiązaniem również podczas pierwszej randki. Sprawdzą się w zestawieniu z wieloma elementami garderoby – można je połączyć ze spódnicą, sukienką, a nawet ze spodniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here