Znaczenie miłości

Od dawna poszukujesz wyjątkowej miłości, która zawróci Ci w głowie i zmieni wszystko co dotychczas Cię spotkało w mało istotny splątek zdarzeń? Pragniesz uczucia, które bez reszty Cię pochłonie i nada Twojemu życiu sens?
Zatem już dziś musisz porzucić tę złudną definicję idealnej, filmowej miłości. Aby jej doświadczyć i poddać się jej bez reszty musisz nawet nie tyle co ją zrozumieć ale zaakceptować jej wyjątkową naturę. Miłość prawdziwa, głęboka i wypełniająca duszę i ciało jest czymś więcej niż przelotnym zauroczeniem. Miłość nie jest zazdrosna ani zawistna. Nie porównuje i nie gra. Nie rani i nie wystawia na próbę.
Gierki i testy są domeną zauroczenia. Jego niepewna i rozemocjonowana natura będzie odbierać Ci umysł powodując, że stres i zazdrość będą sprawować nad Tobą kontrolę.
Natura miłości za to jest szczera i spokojna. Kiedy przepełnia Cię jej łagodna moc w drugiej osobie doszukujesz się jej najlepszych cech. Zamiast z podejrzliwością rozglądać się za wadami i oszustwami swoją uwagę skupiasz na wewnętrznym pięknie ukochanej osoby zakładając, że z jej strony nie czeka Cię żadna krzywda.
Aby lepiej zrozumieć to zjawisko zdaj sobie sprawę, że w życiu dostajesz to czego się spodziewasz. Jeśli spodziewasz się zdrady i ciągle robisz partnerowi wymówki możesz spodziewać się, że właśnie zdrada może Cię spotkać. Jeśli jednak zakładasz, że Twój partner jest dobry i godny zaufania prawdopodobnie będziecie żyć w szczęściu i miłości. A więc co to znaczy kochać? Miłość to spodziewanie się najlepszego.

http://www.alebutik.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here