Organizowanie wesel, bankietów, konferencji w halach namiotowych staje się coraz popularniejsze. Niebanalne, niestandardowe rozwiązania przyciągają rzeszę zainteresowanych. Poznaj zalety organizacji eventów w halach namiotowych.

Mobilność

Jedną z większych zalet namiotów całorocznych jest ich mobilność. Chcesz zorganizować wesele nad jeziorem, a może spotkanie biznesowe w otoczeniu gór? Teraz wszystko jest możliwe, od Ciebie zależy, gdzie ulokujesz namiot. A co najważniejsze nie potrzebujesz pozwolenie, aby postawić namiot okolicznościowy w wybranym miejscu. Impreza w plenerze wiąże się także z większą przestrzenią. Bez problemu możemy zaaranżować także pomieszczenie wokół namiotu – przykładowo ustawić pawilony ogrodowe czy po prostu stworzyć miejsce do wypoczynku. Solidna konstrukcja zapewnia szybki i łatwy montaż.

Koszt wynajmu

Koszty wypożyczenia namiotu eventowego są stosunkowo bardzo niskie. Wynajęcie sali weselnej z pewnością będzie o wiele bardziej kosztowne niż najem hali namiotowej. Ponadto od Ciebie zależy, gdzie odbędzie się przyjęcie. Malownicze otoczenie, świeże powietrze z pewnością pozytywnie wpłyną na atmosferę na imprezie. Nie musisz także martwić się o wolne terminy, przyjazną lokalizację, bowiem wszystko zależy od Ciebie. Aby zadbać o wygodę gości możemy zakupić bądź wypożyczyć ogrzewanie, agregat prądotwórczy czy przenośne kabiny toaletowe. Wszystkie te elementy można wypożyczyć.

Estetyka

Namioty eventowe wyglądają estetycznie. Kształt i kolor namiotu można dopasować do swoich preferencji i potrzeb. Najpopularniejsze są białe namioty, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na inną, bardziej ekstrawagancką barwę. Podobnie można wybrać namiot z wyższym wejściem, co ułatwia otwieranie i zamykanie namiotu. Można powiedzieć, że samodzielnie od początku decydujesz o każdym aspekcie, najdrobniejszym szczególe w kwestii wyglądu i funkcjonalności namiotu.

Odporność na warunki atmosferyczne

Namiot odporny jest na wszelakie warunki atmosferyczne, zapewni solidne zadaszenie i chroni przed deszczem. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że niespodziewane opady deszczu popsują przyjęcie. Przy ładnej pogodzie możemy zdjąć boki z namiotów i cieszyć się pięknym otoczeniem. Przy załamaniu pogody, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamknąć namiot i kontynuować imprezę we wnętrzu namiotu.

Organizowanie imprez pod namiotem ma jeszcze jedną, niezwykłą zaletę – dowolność zaaranżowania pomieszczenia. Wszystko możesz wymyślić od podstaw – wybrać dowolne krzesła, stoły, wystrój, dodatki. Nie wszystkie sale weselne pozwalają nam udekorować salę wedle życzeń, z namiotem nie będzie tego problemu.

Źródło: Das Company – Namioty ekspresowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here