Zagęszczamy włosy ultradźwiękami

Obawiają się Państwo, że wykorzystanie wysokiej temperatury podczas procedury zagęszczania włosów sprawi, że Państwa włosy naturalne staną się o wiele bardziej łamliwe, przesuszone, jak również utracą swój pierwotny blask? Jeżeli tak, to oferowana przez nas metoda ultradźwiękowa okaże się z całą pewnością strzałem w dziesiątkę! Bazuje ona na wykorzystaniu nowoczesnej technologii i urządzeń emitujących niegroźne dla człowieka fale, przy pomocy których do fryzury konsumenta mocowane są poszczególne pasemka włosowe. Rozliczne badania naukowe oraz testy kliniczne prowadzone zarówno na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami potwierdziły, że krótkotrwałe działanie fal ultradźwiękowych nie ma negatywnego wpływu na organizm człowieka, na jego cebulki włosowe, ani też na strukturę samych włosów.

Pomimo, że rozwiązanie to nie należy do najtańszych, to oferuje ono wszystkim zainteresowanym niezwykle istotną korzyść, a mianowicie – ponadprzeciętnie wysoką żywotność. Pasma mocowane ultradźwiękami utrzymywać się będą na głowie od sześciu miesięcy do nawet półtora roku, szczególnie jeżeli postępować będziemy zgodnie z wytycznymi naszych ekspertów, którzy to doradzą jak dbać o swoje nowe, bujniejsze i znacznie dłuższe niż mało to miejsce jeszcze do niedawna włosy w taki sposób, aby jednocześnie utrzymać pierwotny piękny wygląd poszczególnych pasemek jak i nie uszkodzić elementów łączących wykorzystywanych do ich mocowania do fryzury.

W przeciwieństwie do systemów bazujących na łączeniu „na gorąco”, przede wszystkim przy pomocy keratyny, nie występuje ryzyko, że stosowanie kosmetyków dostępnych w drogeriach i supermarketach, jak również regularne mycie włosów doprowadzi do rozpuszczenia się komponentów mocujących. Same pasma nie będą także przesuwały się ani odpadały, nawet w przypadku klientów aktywnych, którzy uwielbiają aktywny tryb życia i uprawianie sportu, który to wręcz wymusza wykonywanie dużej ilości gwałtownych oraz dynamicznych ruchów. Będą się oni mogli czuć w pełni komfortowo oddając się swojemu hobby, ponieważ nie wystąpi ryzyko, że jakakolwiek z osób z ich najbliższego otoczenia odkryje, że do ich naturalnych włosów przymocowane zostały dodatkowe pasemka naturalne lub syntetyczne.

Klienci donoszą nam, że na różnorakich portalach aukcyjnych i stronach internetowych nabyć można urządzenia do samodzielnego przedłużania włosów metodą ultradźwiękową – pragniemy jednakże przestrzec przed tym osoby niedysponujące doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej, bowiem korzystając z takiego sprzętu wedle własnego uznania mogą one nieodwracalnie uszkodzić swoje włosy, jednocześnie nie uzyskując pożądanego efektu niewidocznego niemalże połączenia pasm włosowych z fryzurą.

Zobacz również tema zagęszczania włosów metodą ultradźwiękami na: http://zageszczaniewlosow.pl/sposoby-przedluzanie-oraz-zageszczanie-wlosow#ultradzwiekowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here