prezent
fot. pexels.com

Mimo, że nie wszyscy świętują Walentynki to jest to ciekawy dzień, który warto chociaż trochę uczcić. Nie trzeba organizować ogromnych niespodzianek czy atrakcji. Wystarczy drobny gest. Poznaj kategorie prezentów, które świetnie sprawdzą się jako taki właśnie miły gest dla ukochanej osoby!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/podroze-walentynkowe-topowe-miasta-na-walentynki/

Prezent samodzielnie zrobiony

Ta kategoria prezentów jest najprostsza do wykonania i jednocześnie można to wykonać bardzo tanim kosztem. Nie muszą to być drogie i duże prezenty, wymagające ogromnej ilości czasu. Wystarczy np. kupić drugiej połówce ulubione słodycze i do każdego z nich dopisać na kartce przywiązanej wstążką różne złote myśli lub ciekawe hasła, które kojarzą Ci się z drugą połówką. Może to być wspólne przygotowanie kolacji lub zrobienie jej w ramach niespodzianki dla drugiej połówki. Może to być coś manualnego, jeśli masz takie zdolności. Jak widzisz to nie muszą być drogie rzeczy, ale miły gest.

Dedykowane walentynkowe prezenty

W wielu sklepach z ciekawymi gadżetami i prezentami jest mnóstwo tzw. prezentów dedykowanych, personalizowanych. Możesz w nich znaleźć gotowe prezenty lub takie, które możesz spersonalizować imieniem drugiej połówki. Są tam ciekawe i oryginalne propozycje, jak i bardziej klasyczne. Świetnie sprawdzają się kubki, poduszki lub inne drobne gadżety.

Wspólne wyjście

Dobrym pomysłem, aby chociaż w niewielkim stopniu uczcić Walentynki jest wspólne wyjście do kina, do teatru czy nawet na spacer. Możecie też wybrać ulubioną restaurację lub knajpkę, w której dotychczas nie byliście. Fajnie jest chociaż coś drobnego zaplanować na ten dzień, aby uczcić go wspólnie i zbudować w głowie fajne wspólne wspomnienie.

Jeśli jesteś mężczyzną i szukasz pomysłu na walentynkowy prezent to pamiętaj, aby kupić swojej drugiej połówce kwiaty. Nic tak nie cieszy kobiety jak bukiet ulubionych kwiatów. Pamiętaj jednak, że jeszcze bardziej kobietę ucieszy bukiet kwiatów, gdy nie ma ku temu żadnej okazji.

Przeczytaj też: http://www.e-ciuszki.pl/jakie-sa-typy-nut-zapachowych-w-perfumach/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here