Sztuka spłodzenia córki

Dziecko to największy dar od losu, prawdziwy cud natury, jaki otrzymują jego rodzice. Wiadomość o ciąży niemal zawsze wiąże się z wielkim zaskoczeniem dla pary, niezależnie, czy planowała ona dziecko czy też nie.
Bardzo często para starająca się o dziecko miewa konkretne oczekiwania,co do płci ich nienarodzonego jeszcze dziecka. Kobiety marzą zazwyczaj o urodzeniu dziewczynki, której będą mogły zakładać śliczne różowe sukieneczki i kolorowe spineczki. Przyszłe matki wiele czytają i starają się dowiedzieć, jak spłodzić dziewczynkę, aby spełniła ona ich marzenia. Lekarze nie oszukują przyszłych matek, że są skuteczne sposoby planowania płci dziecka. Jednak istnieje kilka metod, dzięki którym kobieta może choć nie musi urodzić dziecko konkretnej płci.
Poradniki i lekarze ginekolodzy podają sprawdzone sposoby mające na celu spłodzenie córki, jednak należy je traktować z przymrużeniem oka, aby nie nastawiać się na urodzenie dziecka określonej płci, bo gdy na świat przyjdzie maleństwo innej płci aniżeli planowała mama,może zostać ono odrzucone przez kobietę. Aby urodzić dziewczynkę, do stosunku musi dojść kilka dni przed owulacją,Wtedy szanse na jej poczęcie są największe.Kobiety pragnące urodzić córkę,szukają sprawdzonych sposobów, jak spłodzić dziewczynkę i wiedzą, że spożywanie większych ilości słodkich pokarmów jeszcze przed ciążą może pomóc w osiągnięciu wymarzonego celu.
Odpowiednia dieta oraz przyjmowanie witamin przez partnera, mogą zaowocować urodzeniem dziewczynki. Jednak nie zawsze te wszystkie zabiegi wystarczą do poczęcia córki. Często się zdarza, że mimo tych wszystkich czynności, kobieta nie rodzi dziewczynki,lecz pięknego chłopca. Wiąże się to z rozczarowaniem i smutkiem młodej mamy, której ciężko pogodzić się z obecnym stanem i niemożnością posiadania córki. Najważniejsze w planowaniu dziecka jest nie to, jakiej płci ono się urodzi, ale czy będzie zdrowe i silne.Nie można się nastawiać na urodzenie dziecka konkretnej płci, bo walka z naturą nie jest wyrównana i jeśli kobieta ją przegra, może jej być trudno pogodzić się z konsekwencjami tej walki.

http://www.malamama.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here