Kto z nas nie marzy o idealnym, białym uśmiechu? Teraz każdy z nas może się nim cieszyć.

Jeżeli od zawsze prześladował się problem brzydkiego odcienia zębów, nieregularnego kształtu czy brakujących fragmentów uzębienia skorzystaj z licówek- cienkich płytek wykonywanych z porcelany i montowanych za pomocą profesjonalnego kleju na odpowiedniej stronie zębów.

Licówki możemy zamontować albo poprzez wcześniejsze szlifowanie zębów (polega to na bardzo delikatnym zeszlifowaniu warstwy szkliwa, dzięki któremu będzie można założyć odpowiednią licówkę) albo rezygnując ze szlifowania, tylko lekko je polerując. Drugi sposób idealnie sprawdza się u osób chcących zlikwidować diastemę, zmienić odcień zębów lub wpłynąć na ich wydłużenie.

Obecnie coraz popularniejsze są licówki akrylowe. Ich koszt jest bardzo niewielki, ale niestety- jest to rozwiązanietymczasowe. Wytrzymują one około dwa lata i wyglądają mniej estetycznie niż pozostałe. Bardzo często tworzywo z których licówka jest wykonana szybko się przebarwia, co wygląda nieestetycznie.
Licówki ceramiczne są już dużo droższe, bowiem do ich wykonania wykorzystuje się specjalny rodzaj ceramiki skaleniowej, co umożliwia zachowanie naturalnego koloru i wyglądu zęba. Licówki ceramiczne są również dużo trwalsze i estetyczne.
Licówki porcelanowe są zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem licówek. Przede wszystkim ma na to wpływ ich elastyczność i trwałość.Licówki porcelanowe można mocować na wszystkich zębach, co również przemawia za ich użyciem.

Z licówek powinny zrezygnować jedynie osoby borykające się z chorobą dziąseł czy mające bardzo zniszczone zęby.

http://wykurzyckurzajke.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here