Czy Twoje serce bije w rytmie ciężkich brzmień? Czy nie wyobrażasz sobie dnia bez zapachu skóry, a ćwieki uważasz za ozdoby pasujące na każdą okazję? A może po prostu uwielbiasz wszystkie odcienie czerni? My nie patrzymy krzywo na ramoneski damskie i glany noszone w słoneczne dni, a wręcz przeciwnie – zachęcamy do pokazywania pazurów również wiosną. Precz z pastelami i kwiecistymi wzorami!

Buty

Ciężkie i masywne glany z pewnością nie są najwdzięczniejszymi butami dostępnymi dla kobiet, ale liczne zalety oraz już kultowy krój, czyni z nich obuwie nieśmiertelnie przeciwstawiające się panującym trendom. Niestraszne jest im deptanie na koncertach i festiwalach, nie robią na nich wrażenia największe deszcze i mrozy, a przy ładnej pogodzie nie zagrzewają nikomu stóp.

Projektanci oprócz tradycyjnych glanów o 10-ciu dziurkach, oferują również modele niższe i wyższe, z klamrami oraz w kolorach innych niż czerń. Nieważne więc czy jesteś wieczną buntowniczką, czy uwielbiasz glany ze względu na ich funkcjonalność, czy akurat poszukujesz czegoś delikatniejszego w kolorowe wzory – z tak bogatą ofertą każda kobieta znajdzie parę idealną dla siebie.

Wejdź ciężkim krokiem w nowy sezon!

Ramoneski

Wiosenna pogoda jest kapryśna. Jednego dnia przyświeca słońce i śpiewają ptaszki, a drugiego pada deszcz i wiatr wciska się pod ubranie. Czy zatem istnieje sposób, aby być przygotowaną na każdą okoliczność, bez jednoczesnego porzucania swojego rockowego stylu?

Tak! Na naszą odpowiedź składają się dwa słowa – ramoneska damska. Tak samo jak w przypadku wspomnianych wcześniej glanów, tak i ta ponadczasowa kurtka jednoznacznie kojarzy się przede wszystkim z ujeżdżaniem motorów oraz słuchaniem heavymetalu i punkrocka, czyli ze wszystkim co najlepsze. Klasyczna ramoneska, jak można się spodziewać, jest czarna, a także wyposażona w charakterystyczne klapy, asymetryczne zapięcie i ćwieki. Wersje dla kobiet zwykle są dopasowane do sylwetek, dzięki czemu ładnie je podkreślają i wysmuklają. W przeciwieństwie do wielu innych okryć wierzchnich, ramoneska damska nie zasłania stylizacji, a staje się jej nieodzownym elementem.

Odrobina kobiecości

Rockowy wizerunek to nie tylko glany i ramoneska damska zakładane do wąskich spodni wraz z koszulkami ulubionych zespołów. O wiele bardziej interesująco będą się prezentowały po zestawieniu ich z sukienkami różnej długości. Niejeden sklep oferujący rockowe ciuchy ma w swym asortymencie także oryginalne sukienki z chokerami, zdobione ćwiekami lub z tajemnymi nadrukami, których nie powstydziłaby się żadna wiedźma. Ale również zwykła, prosta sukienka zyska całkiem nowe oblicze, kiedy zostanie połączona z ramoneską damską.

Poszukujesz inspiracji? Poszukaj zdjęć legendarnej Siouxsie Sioux, która w latach 70 i 80 była znana ze swych szokujących stylizacji łączących w sobie kobiecość z zadziornym duchem punka, rocka i gotyku. Odważ się eksperymentować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here