Poznaj korzyści stosowania maski Extentioniste od Kerastase

Każda kobieta, która choć raz próbowała zapuścić długie włosy, wie, jak bardzo jest to trudne. Zazwyczaj, chcąc mieć piękne, długie włosy, nie bierzemy pod uwagę, że wymagają one szczególnej pielęgnacji – chcemy jak najszybciej otrzymać zamierzony efekt. Jednak aby włosy prezentowały się ładnie, należy je podcinać, ponieważ końcówki mają tendencję do rozdwajania się. Ten proces dodatkowo przyspiesza stylizacja przy użyciu wysokich temperatur, np. prostowanie, lokowanie czy suszenie włosów. Z pomocą osobom, które marzą o długich i pięknych włosach, nadchodzi maska Extentioniste od Kerastase. Jakie jest jej działanie i jakie przynosi korzyści?

Maska Extentioniste – ważne składniki

Maska Extentioniste swoje dobroczynne działanie zawdzięcza dwóm głównym składnikom aktywnym, które sprawiają, że zapuszczenie długich i pięknych włosów staje się możliwe. Pierwszy z nich to kwas maleinowy – jego cząsteczki potrafią wnikać we włókna włosów, dzięki czemu domykają się ich łuski i są gładkie oraz lśniące. Drugi składnik to rzadko spotykany i uznawany za innowacyjny, kompleks kreatynowy Creatine R – ten związek łączy kreatynę z ceramidami i stanowi łatwoprzyswajalną substancję, która bez trudu wchłania się w komórki włosowe. Wnikając w głąb włosa, przywraca jego idealną kondycję i odżywia go od wewnątrz. Maskę należy aplikować rękami na całą długość mokrych włosów, szczególną uwagę zwracając na końcówki. Po 5 minutach należy rozmasować maskę mokrymi dłońmi, następnie można ją spłukać letnią wodą. Warto zrobić to dokładnie, ponieważ nadmiar maski pozostawiony na włosach może je obciążać i powodować, że stracą pożądaną objętość.

Jak działa maska Extentioniste?

Maska Extentioniste stanowi doskonałe wsparcie dla osób, które marzą o szybkim zapuszczeniu długich i pięknych włosów. Przede wszystkim ten produkt wzmacnia końcówki włosów, dzięki czemu nie niszczą się tak szybko – to sprawia, że nie ma potrzeby częstego podcinania, tak jak w przypadku włosów nietraktowanych odżywkami i maskami. Lekka, zmysłowa konsystencja maski gwarantuje brak zbędnego obciążenia włosów i zachowanie ich objętości. To także doskonała opcja dla osób, którym sprawia trudność rozczesywanie niesfornych kosmyków: maska Extentioniste wygładza włosy, dlatego rozczesanie ich po tym rytuale stanie się banalnie proste. Dodatkowo regularne stosowanie maski wzmacnia włosy i uodparnia je na działanie wysokich temperatur podczas stylizacji. Lekka konsystencja maski nie tylko zapewnia bezproblemowe użytkowanie i przyjemną aplikację, ale ma również relaksujący zapach, dzięki któremu nakładanie maski może być prawdziwie relaksujące. Ten produkt przynosi efekty już po pierwszym użyciu – działanie widoczne jest zwłaszcza na końcówkach włosów, a wraz z dłuższym i regularnym stosowaniem utrzymuje się, jest bardziej intensywne i łatwiej zauważalne. Zdrowe i piękne długie włosy są na wyciągnięcie ręki – wystarczy odpowiednia pielęgnacja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here