Partner na wesele

Wesele to niesamowita uroczystość, na której razem z państwem młodym cieszyli się ich szczęściem i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Jest to zazwyczaj cudowna impreza zaraz po weselu, na którą długo się szykujemy robiąc niesamowite fryzury, makijaże i ubierając piękne sukienki. W zależności od Twojej sytuacji państwo młodzi mogą Cię zaprosić z partnerem. Co robić w takiej sytuacji? Jak rozwiązać problem partnera? Czy wszyscy inni są zaproszeni z osobą towarzyszącą? A co jeśli tylko ty nie masz stałego partnera, wszystkie twoje koleżanki idą na ślub z kim, z kim są w związku, a ty jesteś samotna? Jak rozwiązać taką sytuację? Dowiesz się z artykuły jak rozwiązać wszystkie problemy związane z partnerem na wesele.

Jeżeli państwo młodzi pytają się czy chcesz zaproszenie ze swoim partnerem czy nie, weź pod uwagę wszystkie okoliczności. Jeżeli masz męża, narzeczonego czy chłopaka i oboje macie wolny termin to naturalnym jest, że pójdziecie razem. Jeżeli jeszcze nikogo nie masz to możesz założyć, że pójdziesz z kolegą, ale pamiętaj, żeby dać wtedy więcej do koperty, za dwie osoby.

Jeżeli zaproszenie jest z twojej strony i to ty zabierasz partnera na to wesele to możesz pokusić się o zapłacenie całości do koperty, będzie to dobrze o tobie świadczyło. Oczywiście możesz też zrobić inaczej, a już inaczej ta kwestia ma się w małżeństwie, kiedy macie wspólne pieniądze.

Pamiętaj, że partner na wesele to przede wszystkim twój kompan do dobrej zabawy.

Spotkałam się kiedyś z tekstem, że mężczyzna na weselu to jednostka autonomiczna, w pełni samodzielna i nie musi kolorystycznie zgrywać się ze swoją kobietą. Jednak uważam za urocze, gdy mężczyzna ubiera muchę lub krawat pod kolor stylizacji kobiety. Wtedy z daleka widać, że są parą.

Pamiętaj aby nie olewać swojego partnera kiedy zabierasz do na wesele, brać go na parkiet i przedstawiać znajomym, żeby i on czuł się dobrze na takiej imprezie.

Bawcie się z partnerem do rana, jak tylko potraficie. Tańczcie, ile sił w nogach, bo to jest świetna okazja!

Jeżeli nie masz z kim iść na wesele, a wiesz, że każdy kogoś ma to możesz pokusić się o wzięcie jakiegoś przyjaciela ze sobą. Jednak wybór dobrze przemyśl. Nie warto jest brać kogoś kto szybko się upija i potem staje się agresywny, bo potem będziesz tylko żałować. Jeżeli uwielbiasz tańczyć to nie bierz kolegi, który tego nie lubi i nigdy nie weźmie cię na parkiet, bo będziesz zawiedziona.

W ostatnim czasie dość popularne jest szukanie partnera na wesele w internecie. Robią to zarówno mężczyźni jak i kobiety. Możesz w ten sposób wybrać partnera, który będzie ci odpowiadał pod względem wizualnym wśród nieznajomych. Pamiętaj jednak, że warto spotkać się z taką osobą jeszcze przed weselem i zobaczyć jak się zachowuje. Nie chcesz brać przecież kota w worku, ponieważ jest to niebezpieczne.

Pamiętajmy też, że jeżeli zapraszamy kolegę lub kogoś z internetu to wtedy my płacimy całość do koperty, za dwie osoby i nie wymagamy od drugiej osoby wkładu finansowego. Powinniśmy jej też zapewnić dojazd.

http://www.zespolnapiecia.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here