Nowy dzień - nowe możliwości

Kładąc się wieczorem spać, niejednokrotnie zastanawiamy się, jakie niespodzianki przygotował nam kolejny dzień. Planujemy, marzymy, realizujemy swoje cele, jednak nigdy nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć, co może przynieść nowy dzień.
Często mówi się, że nowy dzień to całkiem nowe możliwości. Wieczory mogą być smutne, przykre, samotne, jednak gdy wstajemy rano wyspani, wypoczęci, inaczej patrzymy na świat i pozytywnie nastawiamy się do rozpoczynającego się dnia. Nowy dzień może przynieść nam dużo radości, same pozytywne doświadczenia, powinniśmy dążyć tylko do tych radosnych wydarzeń, a wszelkie smutki i niepowodzenia odsyłać w niepamięć, by nie zaburzały nam wypracowanej harmonii.
Nowy dzień żeby był dobry, powinien być choć w połowie jakoś zaplanowany, żebyśmy pod koniec dnia nie mieli wrażenia, że tylko zmarnowaliśmy czas. Prócz koniecznych rzeczy do zrobienia i obowiązków, których nie da się ominąć, nie ważne, jak bardzo by się chciało, należy zwrócić ogromną uwagę na rzeczy, które sprawiają nam przyjemność. Dobrze jest zaplanować sobie jakieś wyjście do kina ze znajomymi, trening na siłowni czy w domu, żeby w organizmie zaczęły krążyć endorfiny, albo ugotować coś smacznego na obiad. Nie każdy dzień musi być wypełniony tylko obowiązkami, wystarczy kilka chwil przyjemności, aby zmienić jego postrzeganie.
Nowy dzień może nam przynieść bardzo wiele dobrych rzeczy, ważne jednak byśmy byli do tego odpowiednio nastawienie i nie bali się ryzykować, czy planować odpowiednio swojego życia. Niejednokrotnie kolejny dzień zaskoczy nas też negatywnie, ale trzeba podchodzić do tego z odpowiednim dystansem, a będzie nam się żyło dużo lepiej.

http://www.odzyskajdzien.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here