Dzisiaj w społeczeństwie panuje ogólny trend, aby jak najbardziej o siebie dbać. Dlatego też uprawiamy sporty, odżywiamy się zdrowo, śpimy regularnie oraz szukamy przeróżnych rozwiązań, które pomogą nam wyglądać pięknie i zdrowo. Dlatego też często z zaciekawieniem patrzymy na ofertę gabinetów medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna – w służbie piękna

Jednak nie zawsze odważymy się już wejść do tego gabinetu. Dlaczego? Otóż wydaje nam się, że tam czekają nas inwazyjne zabiegi, które mogą mieć wiele powikłań. Nic bardziej mylnego! Medycyna estetyczna to właśnie zabiegi bezbolesne, nieinwazyjne, które w zasadzie bardziej podchodzą pod kosmetologię często niż medycynę. Jednym z takich polecanych zabiegów jest mezoterapia iniekcyjna.

Czym jest mezoterapia igłowa?

Otóż zabieg mezoterapii igłowej polega na wprowadzeniu substancji odżywczych w głąb skóry właściwej z ominięciem bariery naskórkowej. Dzięki temu mają one szansę w pełni zadziałać. Efekt te uzyskiwany jest poprzez dokładne oczyszczenie twarzy a następnie lekkie nakłucia i wprowadzenie substancji.

Jakie są efekty zabiegu mezoterapii?

Mezoterapia iniekcyjna swoją popularność zawdzięcza właśnie ni mniej nie więcej tylko doskonałym efektom. Przede wszystkim całą twarz jest dokładnie nawilżona i odżywiona. Znikają wszelkie zaczerwienienia, drobne stany zapalne, przebarwienia oraz poprawia się ogólny koloryt skóry. Co zaś najważniejsze zabieg mezoterapii igłowej pomaga nam wygładzić i zredukować zmarszczki oraz bruzdy.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa może być stosowana profilaktyczne, czyli także u osób, które nie mają żadnego problemu z cerą tak, aby nic nigdy się nie pojawiło. Co więcej mezoterapię iniekcyjną poleca się wszystkim osobom, zarówno panom jak i paniom, które mają problem z suchą cerą, zmarszczkami, bruzdami, wypryskami itd.

Jak wygląda taki zabieg mezoterapii?

Na początek podchodzi do nas kosmetolog oceniając stan naszej skóry. Następnie przeprowadzany jest wspomniany wcześniej zabieg, co trwa około 30 minut. Co istotne praktycznie od razu po nim możemy wyjść z gabinetu i wrócić do pracy. Jedyne co, to w dniu zabiegu lepiej jest unikać makijażu oraz drażniących kosmetyków, czasem mogą też być widoczne przez jeden dzień delikatne ślady ukłuć.

Gdzie wykonać zabieg mezoterapii igłowej?

Najlepszy jest gabinet LipoLine. Dlaczego? Otóż tam spotkamy się z fachową obsługą, doświadczonymi kosmetologami, świetną atmosferą a na dodatek będziemy mieć dostęp do wielu atrakcyjnych promocji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here