Dzisiaj pojęcie „laser” coraz częściej stosowane jest w odniesieniu do medycyny estetycznej. Każda kobieta zapewne świetnie się orientuje, że lasery są już używane w zamykaniu naczynek oraz depilacji. Jednak to nie są ich jedyne zastosowania. Lasery bowiem dzisiaj znakomicie nadają się także do modelowania sylwetki ciała. Jak to się dzieje?

Liposukcja laserowa – zabieg na miarę XXI wieku

Zabieg ten nosi nazwę liposukcji laserowej. W jaki sposób lasery działają na sylwetkę? Otóż wiązka lasera generuje w tkankach ciepło, które niszczy nieodwracalnie dane komórki tłuszczowe, tym samym zmniejszając w danym miejscu ilość tkanki tłuszczowej. Co jest szczególnie istotne to fakt, że liposukcja laserowa w żadnym wypadku nie jest metodą leczenia otyłości czy nadwagi. Za jej pomocą możemy pozbyć się tłuszczu z takich okolic jak pośladki, uda, kolana, twarz, szyja czy brzuch. Czyli tam, skąd stosowana dieta ani ćwiczenia fizyczne nam nie pomogą się go pozbyć.

Liposukcja Katowice – jak wygląda zabieg?

Jak wygląda liposukcja laserowa Katowice? Ile trwa taki zabieg? Jak się po im czujemy? Jak szybko widać efekty? Przede wszystkim należy powiedzieć, że generalnie liposukcja laserowa Katowice to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny. Wiąże się on zazwyczaj z tzw. „jednym dniem wyjętym z życia”. To oznacza, że przychodzimy do kliniki, zabieg trwa koło 20 – 60 minut a następnie musimy trochę poczekać, by zobaczyć, czy na pewno nic złego się nie dzieje. Tego dnia warto także nie podejmować żadnych większych aktywności. A co z efektami liposukcji laserowej Katowice? Otóż są one zazwyczaj widoczne już następnego dnia, jednak na pełen efekt trzeba zaczekać do około 2 tygodni.

Jak znaleźć najlepszy gabinet?

Dzisiaj medycyna estetyczna robi się coraz bardziej popularna i z tego też powodu spotykamy coraz więcej gabinetów. Jak spośród nich wybrać najlepszy? W tym celu warto przede wszystkim zasięgnąć informacji w Internecie. Wpisujemy hasło „liposukcja Katowice” i zobaczymy, co wyskoczy. Następnie przeglądamy przede wszystkim opinie klientów. Tu jednakże warto podkreślić, że część z nich na pewno okaże się całkowicie bezwartościowa – nie ufajmy zatem im bezgranicznie. Warto także zobaczyć czy ogólny wygląd gabinetu, czystość, sterylność nam odpowiadają.

Co jest zaś szczególnie istotne – naszym głównym kryterium w żadnym wypadku nie może być cena. Wyjątkowo niska oferta może, choć oczywiście nie musi, być powiązana np. z kiepskim jakościowo laserem. Warto zatem dokładnie poczytać wcześniej o danym gabinecie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here