Konkretny model torebki, a tym samym sposób jej noszenia, jest doskonałym odzwierciedleniem stylu naszego życia i osobowości. Chcesz się przekonać, co mówi o Tobie torebka? Zaraz poznasz odpowiedź na to pytanie, która może pomóc Ci np. podczas przygotowywania się do rozmowy kwalifikacyjnej lub pierwszej randki.

Torebka na ramię, do ręki, kopertówka – co mówi o właścicielu?

Najpopularniejszymi torebkami są te, które nosi się klasycznie, czyli na ramieniu. Wybierają je panie lubiące tradycyjny, kobiecy styl. Rzadko można je zauważyć u osób niepewnych siebie i skrytych. Raczej świadczą o przebojowości. Cieszą się popularnością zarówno u pań mieszkających w wielkich miastach, jak i na obrzeżach.

Równie popularne i bardzo modne od kilku lat są listonoszki, czyli torebki zakładane na skos. Ich główną cechą jest wysoka praktyczność oraz to, że pozostawiają wolne ręce. Dodatkowo pasują do większości stylizacji – szczególnie casualowych. Najciekawiej prezentują się torebki wykonane z naturalnej skóry. Wybierają je osoby żyjące bardzo aktywnie, ale nieprzepadające za typowym sportowym stylem, czyli zwracające uwagę również na elegancję.

Często kupowane są też torebki kopertówki, które większości kobiet kojarzą się z wieczorową kreacją. Trzeba jednak wiedzieć, że obecnie można dostać wiele modeli sprawdzających się również do noszenia na co dzień. Ten typ torebki najczęściej da się zauważyć u kobiet przebojowych, żyjących w dużych miastach, dobrze usytuowanych i stale dążących do celu. Zazwyczaj są to panie znające swoją wartość, odpowiedzialne i zdecydowane.

Warto wspomnieć również o torebkach z małymi uszkami, zawieszanymi w zgięciu łokcia. Taki sposób noszenia wybierają przede wszystkim młode kobiety, które czerpią inspiracje z Hollywood. Panie lubiące być zawsze w centrum zainteresowania, mające duże poczucie własnej wartości i kobiecości, spędzające czas aktywnie i zwracające uwagę na poziom swojego codziennego życia, będą chętnie sięgały właśnie po taki model.

Taka sama torebka, czyli z małymi uszkami, może być też noszona trzymana w ręce za uchwyty. Zazwyczaj po tym można rozpoznać kobietę ambitną, ceniącą sobie praktyczne rozwiązania i lubiącą podejmować w życiu różne decyzje.

Powyższe zestawienie pokazuje, co może mówić o nas sposób noszenia torebki. Jak widać, jest w stanie zdradzić nie tylko główne cechy naszego charakteru, ale także sposób życia. Warto mieć tego świadomość, szczególnie podczas wybierania strojów i dodatków na rozmowę kwalifikacyjną. Większość firm rekrutujących nowych pracowników będzie na to zwracać dużą uwagę. Wszelkie sygnały niewerbalne są doskonałym sposobem na dowiedzenie się czegoś więcej o danej osobie.

Jeżeli chcesz zmienić sposób, w jaki postrzegają Cię inne osoby i dlatego myślisz o zakupie nowej torebki, to koniecznie zapoznaj się z ofertą torebek skórzanych marki Puccini, którą znajdziesz na stronie https://sklep.puccini.pl/torebki-damskie/torebki-skorzane-damskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here