Jak spakować męską kosmetyczkę podróżną?

Szykuje ci się wyjazd? Lepiej zacznij się pakować zawczasu. Pośpiech nie sprzyja zabraniu wszystkich potrzebnych rzeczy. Zastanów się, co powinieneś wziąć ze sobą i jakie kosmetyki przydadzą ci się w podróży. Podpowiadamy, co koniecznie musi znaleźć się w męskiej kosmetyczce.

Antyperspiranty dla mężczyzn L’Oréal Men Expert

Lista kosmetyków, które musisz koniecznie ze sobą zabrać, wcale nie jest taka długa. Niektóre rzeczy, jak szampon lub żel pod prysznic, bardzo często znajdują się w hotelowych łazienkach, ale dobry dezodorant dobrze mieć ze sobą. Dlatego antyperspiranty dla mężczyzn L’Oréal Men Expert koniecznie muszą znaleźć się w twojej kosmetyczce.

Antyperspiranty dla mężczyzn L’Oréal Men Expert to bardzo duży wybór różnego rodzaju składników. Każdy z nich w stu procentach chroni przed potem, więc obojętnie, jaki jest cel twojej podróży – turystyka, stresujące spotkania służbowe, spędzanie czasu z przyjaciółmi – zawsze będziesz mógł czuć się świeżo i pewnie. Na dodatek antyperspiranty dla mężczyzn L’Oréal Men Expert usuwają nieprzyjemny zapach, a ponadto niwelują bakterie, nie powodując żadnych podrażnień.

Żel pod prysznic i szampon do włosów

…lub produkt tego typu dwa w jednym zajmie o wiele mniej miejsca w kosmetyczce. Chociaż tego typu preparaty bardzo często są dostępne w hotelu, warto mieć je ze sobą. Dlaczego? Będą lepiej dobrane do twoich potrzeb i rodzaju cery. Co więcej, twoje kosmetyki będą miały zapach, który ci się podoba, a nie masz pewności, że hotelowe także takie będą. Zapachy niektórych żeli pod prysznic i szamponów do włosów są niezwykle elektryzujące i dodają energii. Przyda ci się to, jeśli wyruszyłeś w stresującą podróż służbową.

Przybory do golenia

Na wyjeździe służbowym jest to najczęściej niezbędne. Jeśli dress code wymaga od ciebie, żebyś był zawsze ogolony, koniecznie zabierz ze sobą przybory do golenia. Oczywiście możesz kupić maszynkę w kiosku lub drogerii, jednak twoje własne sprawdzą się lepiej. Niesprawdzone maszynki jednorazowe mogą powodować podrażnienia, a to zmieni twój wyjazd w koszmar.

Pamiętaj także o zabraniu pianki do golenia i płynu po goleniu. Wszystkiego, czego używasz w domu. Możesz znaleźć w drogerii te kosmetyki w wersji mini, które bez problemu zmieszczą się w kosmetyczce.

Inne konieczne produkty w kosmetyczce

O tym, że musisz zabrać ze sobą także szczoteczkę, nie trzeba pewnie przypominać. Pasty do zębów z reguły znajdują się w hotelu, ale jeśli używasz jakiegoś szczególnego rodzaju, na przykład leczniczego, koniecznie zabierz ją ze sobą. Pasty do zębów także możesz kupić w wersji mini.

W kosmetyczce powinno znaleźć się także miejsce na rzeczy innego rodzaju. Małe nożyczki, pęseta czy cążki do paznokci z pewnością również mogą ci się przydać. Jeśli wyjeżdżasz na wakacje w jakieś ciepłe miejsce, nie możesz zapomnieć o kremach z filtrem – do twarzy i do ciała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here