para

Związek małżeński czy też ten przedmałżeński to duża odpowiedzialność i podejmowanie ważnych decyzji. Niestety często sytuacja finansowa zmusza nas do podjęcia takich kroków, jak wyjazd w delegację i co za nim idzie związek na odległość. Każdy jednak chciałby mieć osobę, którą kocha jak najbliżej. Jednacz czasami nie jest to możliwe. Jak przetrwać, kiedy partner wyjedzie w delegację? Przekonajcie się sami!

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/partner-w-delegacji/

Delegacja – sposób na lepsze pieniądze

Delegacje są zazwyczaj spowodowane tym, że potrzebujemy pieniędzy, a niestety płaca, którą dostajemy w kraju nam nie wystarcza.  Niestety, sytuacja w naszym kraju jest, jaka jest. Jest to powód, dla którego sporo osób decyduje się uciec z kraju. 

O ile nie macie jeszcze partnera bądź partnerki, sytuacja nie jest tak trudna. Fakt, za przyjaciółmi i za rodziną się tęskni, ale nie jest to taka tęsknota jak w przypadku drugiej połówki. W takim wypadku pojawiają się schody.

Delegacja, wcale nie oznacza zdrady

Wiele kobiet, kiedy dowiaduje się o delegacji swojego partnera od razu w głowie układa sobie historię o zdradzie z jego strony. Nie jest jednak tak, że mężczyzna jadąc w delegacje od razu zdradza swoją partnerkę. Są to zazwyczaj obawy, które się nie sprawdzają. Jednak takie kobiety zamiast dostać słowa wsparcia od innych kobiet czy mężczyzn dostają pod swoimi wpisami na forum czarne scenariusze i wyzwiska.  

Kobieta taka od razu ma w głowie jedynie myśl, że „każdy facet w delegacji zdradza!”. Jest to oczywiście bzdura, którą nie można się przejmować. Prawdziwy związek to przecież zaufanie. Mamy przecież z partnerem kontakt. Wiemy, że nas kocha więc nie mamy powodów do obaw.

Przede wszystkim rozmowa 

Smartfon czy tablet szybko staną się waszymi przyjaciółmi, kiedy wasza druga połówka uda się w delegację na drugi koniec kraju czy świata. Rozmowa ze sobą podczas tego czasu jest niezwykle ważna, dobrze jest tylko wiedzieć, że wszystko ma swoje granice. Partner czy partnerka są w delecji nie na wakacjach, a w pracy. Nie możemy dręczyć jej lub jego ciągłymi telefonami, ponieważ może to być nie tylko uciążliwe, ale również przeszkadzać w pracy. 

Osoba, która wraca z pracy często jest zmęczona i marzy tylko o tym, aby się położyć i uciąć sobie krótką drzemkę. Musisz to uszanować. Jednak w razie, kiedy osoba nie odzywa się przez dłużysz czas, wyślij wiadomość i upewnij się, czy wszystko jest w porządku. W przeciwnym razie nie ma powodów do obaw. 

Zobacz też: http://www.bycmama.pl/czy-zwiazek-na-odleglosc-ma-sens/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here