Bardzo stylowo będzie wyglądała choinka, ozdobiona bombkami tego samego tonu, wiszącymi warstwami w spiralę lub w kolorach które płynnie przechodzą jeden do drugiego od poziomu do poziomu.

Teraz również modne jest ozdabianie choinki taśmami, dużymi kwiatami, własnoręcznie zrobionym blichtrem, który można zrobić z orzeszków zawiniętych w folię.  Możesz kupić najlepsze choinki sztuczne w sklepie internetowym http://choinkasztuczna.pl/.

Można też zrobić tematyczną choinkę, rozwiesiwszy ozdoby pod postacią instrumentów muzycznych czy bajecznych bohaterów. Lub zrobić warzywno – owocową choinkę, gdzie przydadzą się takie zabawki jak kukurydze, marchewki i cytryny.

Przy czym choinkę można ubrać też jadalnymi produktami: bananami, mandarynkami, suszeniem, piernikami, orzechami, jabłkami i cukierkami, uwieszonymi na niciach.

Żeby wyróżnić pieska, obok niego powieście egzotyczne owoce.

Jabłka można obwiązać piękną taśmą, a mandarynki pokroić w pierścienie i wysuszyć, a potem przywiązać linki lub zrobić nacięcia na całych mandarynkach, a przez nie przełożyć taśmę.

Jak jeszcze udekorować choinkę w oryginalny sposób? Na przykład w stylu retro: pocztówkami, antycznymi zabawkami, koralikami i dzwonkami. Lub bardziej nowocześnie, używając płyt CD. W migoczącym świetle zaświecą one różnymi kolorami. W świetle migotliwej girlandy dyski będą przelewały się jaskrawymi barwami.

Jeśli chcesz, aby nowy rok przyniósł dużo pieniędzy, dołącz do gałęzi choinek więcej gotówki. Przecież pieniądze przyciągają pieniądze!

Jak zagospodarować miejsce pod choinką?

Ale to jeszcze nie wszystko! Ostateczny, piękny obrazek powstanie tylko po ozdobieniu miejsca pod choinką.

Pod choinką trzeba stworzyć baśń, wykorzystując dowolne domowe zabawki.

Nie ciężko to zrobić.

Rozłóżcie pod naokoło choinką tkankę, najlepiej białego koloru: kapron, organza, albo nawet płótno workowe! Deprawujemy tkankę przyrodniczymi fałdami.

Na tkankę kładziemy bombki i śnieżynki.

Później dodajemy różne dziecięce zabawki: ciuchcie, misie, zajączki i kukiełki.

W tak ozdobione miejsce pod choinką Święty Mikołaj z radością przyniesie prezenty!

Ustaliliśmy jak poprawnie ubrać noworoczną choinkę, żeby była ona piękna i stylowa.

I tak najmodniejsza i najpiękniejsza ozdoba choinki to ta, którą zrobiono z miłością i duszą wspólnie ze wszystkimi członkami rodziny.

Radosnych świąt przed bożonarodzeniowych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here