Funkcjonalność i oryginalność – meble Kare Design

0
1279

Meble potrafią zupełnie odmienić oblicze domu czy mieszkania. Odpowiednio dobrane mogą sprawić, że każde pomieszczenie będzie prezentowało się harmonijnie, spójnie, a przede wszystkim przytulnie. To dlatego podczas urządzania własnych czterech kątów dokładnie się zastanawiamy, co wybrać. Jeśli poszukujemy mebli klasycznych, w których jednocześnie nie brakuje ogromnej dozy kreatywności, to z całą pewnością warto przyjrzeć się marce Kare Design.

Kare Design – przede wszystkim oryginalność

Kare Design to niemiecka marka meblowa, powstała w 1981 roku z inicjatywy Jürgena Reitera i Petera Schönhofena. Obaj do dzisiaj zarządzają firmą, która na przestrzeni tych wszystkich lat wypracowała unikalny styl, zdobywający coraz większe grono zwolenników. Blisko cztery dekady działalności zaowocowały produktami dopracowanymi w każdym calu, które starają się połączyć ze sobą dwie rzeczy: funkcjonalność oraz niepowtarzalność.

Meble produkowane przez Kare Design mają być przede wszystkim użyteczne. Pozwalają na odpowiednie przechowywanie wszystkich drobiazgów, zapewniając właścicielom niebywały komfort. Twórcy starają się podążać za trendami, wykorzystując w nich to, co najlepsze, i przerabiając na własny sposób. Można właściwie powiedzieć, że linie mebli od Kare Design umiejętnie balansują na granicy różnych estetyk, dzięki czemu bardzo łatwo znaleźć przedmioty dopasowane do naszej aranżacji. Marka stara się w ten sposób wyjść naprzeciw oczekiwaniom indywidualnego klienta, który chce, by jego mieszkanie czy dom nabrało charyzmy i wyjątkowego charakteru. Dzięki temu, niezależnie od gustu, możemy znaleźć coś dla siebie w naprawdę szerokiej ofercie.

Przykładowo zwolennicy skandynawskiego klimatu mogą zainteresować się kolekcją OASE, gdzie przeważa sosnowe drewno oraz geometryczne wzory. Z kolei linia Puro to znakomite połączenie motywu retro z modernistycznym podejściem. Stąd pięknie stylizowane regały, które przywołają nieco starodawny nastrój, jak i metalowe elementy, wprowadzające odrobinę nowoczesności.

Zobacz więcej na https://zona-design.pl/

Kare Design – odważne rozwiązania

Zdecydowanie cechą charakterystyczną produktów od Kare Design jest stosowanie bardzo niecodziennych rozwiązań. Co prawda niektóre projekty są subtelne i stonowane, co może spodobać się zwolennikom tradycyjnego umeblowania. Z drugiej strony w ofercie nie brakuje ekstrawaganckich modeli, które sprawią, że nasze wnętrze będzie robiło ogromne wrażenie na wszystkich gościach.

Jeśli wolimy klasycyzm, to w naszym domowym biurze możemy postawić fotel Cigar Lounge w pięknym kolorze palonego drewna. Jeśli jednak nie boimy się pokazać odrobiny szaleństwa, to za biurkiem lepiej umieścić fotel Jungle Fever, który pokaże nas jako oryginalnych i kreatywnych. Kare Design nie boi się wprowadzać na rynek przedmiotów o niecodziennych kształtach, stąd lampy i dekoracje wykorzystujące nietypowe motywy oraz szafki przedstawiające unikalne kompozycje.

Pod wieloma względami meble tej firmy są bardzo uniwersalne – przede wszystkim dlatego, że pozwalają dowolnie miksować różne style bądź też umożliwić stworzenie jednolitej, przemyślanej aranżacji. Wszystko z dbałością o wysoką jakość oraz estetykę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here