Niewiele osób wie, iż popularne figi dzielą się na pięć kategorii. Najbardziej powszechne są dwie z nich. Pierwsza to tzw. figi pełne, które cechują się nader wszystko wygodą. Druga kategoria opiewa w biodrówki zwane przez wielu majtkami – hipster. Trzeba przyznać, że pomimo sporej ilości materiału okalającego biodra propozycja ta pobudza wyobraźnię i wygląda bardzo seksownie. Choć przedstawicielki płci pięknej w temacie bielizny dzielą się na miłośniczki stringów oraz fanki fig, to warto oba rodzaje stosować zamiennie. Bynajmniej nie chodzi tu wyłącznie o estetykę, ale także o wygodę, a nawet aspekty zdrowotne. O tym, że figi mogą pomimo swej formy być niesamowicie seksowne zachowując swój atut związany z wygodą najlepiej świadczy najnowsza propozycja cenionej marki Ewa Bien z którą można się zapoznać pod następującym adresem internetowym – https://ewabien.com/pl/figi/figi.html.

Unikalna kolekcja

Kreatorzy bielizny podczas stwarzania projektu fig bardzo często skupiają się właśnie na czynnikach warunkujących wygodę. To swego rodzaju pójście na łatwiznę, bowiem figi dla wielu kobiet, a także mężczyzn mogą być niesamowicie pociągające oraz seksowne. Te dwa aspekty z powodzeniem można łączyć, a najlepszym przykładem takich dokonań są najwyższej klasy styliści współpracujący z marką Ewa Bien. Jesienno – zimowa kolekcja fig cechuje się nietuzinkowością oraz zupełnie nowym wymiarem odrzucającym wszelkie dotychczasowe schematy. W projekcie zastosowano unikalne wzory oraz nieszablonowe rozwiązania kolorystyczne. Figi występują w szerokiej palecie barw takich jak – brzoskwinia, szmaragd, mak, czy popiel. Pozostając przy aspekcie stricte estetycznym warto dodać, iż motywem przewodnim wielu modeli jest zastosowanie subtelnej koronki, która nadaje kolekcji szczególnego uroku i subtelności.

Elegancja to podstawa

Renomowana marka Ewa Bien większości osób kojarzy się przede wszystkim z nowoczesną elegancją. Świadczą o tym kolekcje stanowiące fenomenalną ofertę. Nie inaczej jest z najnowszą kolekcją fig. Pomimo praktycznego przeznaczenia tej części garderoby ogólna stylistyka odznacza się swoistą elegancją, prestiżem oraz szczyptą nowoczesności. W ciekawy sposób mówią o owej kolekcji sami styliści:

„…Figi  z koronką to niezwykle zmysłowy i istotny element, który każdej kobiecie dodaje uroku i ekstrawagancji. Mniejsza lub większa koronka, bardziej odsłaniająca nasze atuty spodoba się każdemu partnerowi. Figi z naszej kolekcji są bardzo wygodne i jednocześnie fikuśne. Możesz wybierać wśród wielu kolorów, a fason dopasować do okazji i zapotrzebowania…”

Ze szczegółami tej znakomitej oferty można się zapoznać korzystając ze strony internetowej – https://ewabien.com/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here