Farbowanie włosów na chwilę

Moda na farbowanie włosów na chwilę zatacza coraz szersze kręgi. Już nie tylko dzieciaki na wakacjach chcą zaszaleć ze swoją fryzurą – coraz częściej również na co dzień bardzo poważne kobiety decydują się na odrobinę szaleństwa. Ostatnim krzykiem mody jest również chwilowe koloryzowanie włosów na jakieś większe okazje – przyjęcia, uroczystości, wesela czy imprezy, na których chcemy się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę. Farbowanie włosów na chwilę jest możliwe za pomocą kilku prostych sztuczek. A oto i one:
Jednym z starszych i sprawdzonych sposobów na chwilowe zafarbowanie włosów jest korzystanie z tak zwanych szamponetek. To także od dawna świetna okazja do tego, żeby przekonać się, który z kolorów jest najodpowiedniejszym właśnie dla nas, dla naszego stylu bycia, naszych upodobań oraz naszej cery. Szamponetki są bezpieczniejsze dla naszych włosów niż tradycyjne farby, ponieważ nie zawierają ani amoniaku, ani utleniacza. To jednak powoduje, że kolor osadza się jedynie na powierzchni włosów. Najtrwalsze szamponetki utrzymują się na włosach do dwudziestu-kilku myć.
Aby przekonać się, czy warto w naszym przypadku decydować się na trwałą zmianę koloru na modne w tym roku odcienie na przykład blondu, można skorzystać również z szamponów koloryzujących. Ich działanie jest dłuższe niż działanie szamponetek, jednak i w tym przypadku nie ma co liczyć na permanentny efekt.
Farbowanie włosów na chwilę sprawdzi się także w przypadku przyszłych panien młodych, które chcą tego dnia olśniewać swoją urodą – i które dzięki tej metodzie mogą również wszystkich zaskoczyć nowym, niespotykanym odcieniem włosów.
Wśród nastolatek obecnie hitem w kwestii farbowania włosów na chwilę są takie preparaty, jak spraye do włosów, które mogą zafarbować włosy na dowolny kolor, wybrany z dostępnej palety, na krótki odcinek czasu. To wszystko sprawia, że zabawa ze stylizacjami jest jeszcze przyjemniejsza i daje znacznie większe możliwości.

http://www.latawcedmuchawce.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here