Drabina aluminiowa Krause Safety

Wybór odpowiedniej drabiny, to przede wszystkim odpowiedzialność za pracę swoją oraz swoich pracowników. Przy zakupie drabiny aluminiowej postaw na bezpieczeństwo i wygodę.
Jednostronna drabina Safety, wykonana z aluminium, zapewnia wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa pracy, dzięki zastosowaniu sześciokrotnego nitowania połączeń stopni z podłużnicą oraz wykorzystania przegubów, wykonanych z 4SC, czyli jednego z tworzyw sztucznych, który w przypadku technicznych rozwiązań, zapewnia przede wszystkim stabilność.
Wysoko umieszczony pałąk zapewnia wsparcie dla szerokiej platformy, która wykończona jest antypoślizgowym materiałem, zapewniającym również bezpieczeństwo przy wchodzeniu i schodzeniu z drabiny. Antypoślizgowy materiał zastosowano także na powierzchni stopni, dlatego użytkowanie drabiny, nawet na dworze, podczas deszczu, będzie bezpieczne. Dodatkowo każdy ze szczebli został odpowiednio wyprofilowany – stopnie o głębokości 80 mm zapewniają bezpieczne stanie i wygodne użytkowanie. Dla maksymalnej stabilności drabiny zastosowano także antypoślizgowe stopki.
Produkt dostępny jest w pięciu wariantach, różniących się od siebie liczbą stopni oraz zasięgiem pracy (od 4 szczebli, które gwarantują 2,9 m zasięgu pracy, aż po 8 szczebli, gdzie zasięg pracy wynosi aż 3,7 m). Drabina została wykonana zgodnie z normą EN- 131, która dotyczy wymagań, badań oraz oznakowań drabin, a jej maksymalna wytrzymałość, określona została, jako 150 kg. Drabina aluminiowa Krause Safety, będzie doskonałą propozycją dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość wykonania produktów oraz dbałość o bezpieczeństwo w czasie prac remontowych, czy też podczas codziennych prac gospodarczych.
Dodatkową zaletą drabiny są zastosowane przy jej projektowaniu rozwiązania, które doskonale wpisują się w potrzeby klientów.
Drabina ma dużą, zintegrowaną z pałąkiem, ergonomiczną półkę z zaokrąglonymi krawędziami i hakiem na wiadro. Półka przydatna jest zwłaszcza przy pracach domowych, remontowych czy gospodarczych – na półce można umieścić potrzebne do pracy narzędzia, przybory, a także środki czystości. Do drabiny można dokupić wiadro zintegrowane z systemem MultiGrip.

http://www.wypaplani.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here