Depilacja laserowa nóg

W końcu po długich, przygnębiających zimowych miesiącach przyszła do nas wiosna. Możemy cieszyć się ze słonecznej i ciepłej pogody, która sprawia, że nasze samopoczucie znacznie się poprawia. Grube swetry i obszerne kurtki rzucamy na dno szafy, sięgamy po lżejsze ubrania i coraz częściej wybieramy zwiewne sukienki i krótkie spodenki.

I właśnie w tym okresie zmorą wielu kobiet staje się walka o gładką skórę nóg. Codzienna depilacja nóg maszynką może podrażnić naszą skórę, a dodatkowo „kradnie” cenne minuty naszego dnia.

Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest depilacja laserowa nóg. Zabieg ten sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o maszynce do golenia i będziesz cieszyć się gładkimi nogami przez wiele miesięcy!

Jak rozpocząć swoją przygodę z depilacją laserową nóg?

Po pierwsze, umów się na konsultację kosmetologiczną w sprawdzonym salonie kosmetyki estetycznej. Ważne, abyś wybrała miejsce, którym pracują profesjonaliści w swojej branży. Podczas takiej wizyty doświadczony kosmetolog odpowie na wszystkie twoje pytania, przedstawi na czym dokładnie polega zabieg depilacji laserowej nóg i rozwieje twoje wątpliwości. Po takiej wizycie upewnisz się, że miejsce które wybrałaś jest warte twojego zaufania.

Przed zabiegiem pamiętaj o kilku ważnych sprawach. Na miesiąc nie opalaj się, również w solarium. Jeżeli chcesz golić owłosienie nóg to sięgaj tylko po maszynkę do golenia. Pęseta, wosk czy depilator nie wchodzą w grę. Zwróć uwagę, aby na 2 tygodnie przed zabiegiem odstawić leki światłoczułe oraz niektóre zioła takiej jak – dziurawiec i nagietek. Na konsultacji kosmetolog dokładnie opowie o tym jak przygotować się do zabiegu.

Czy depilacja laserowa boli?

Sam zabieg, wykonany przez profesjonalistę w sprawdzonym salonie, jest przyjemny i nie sprawia bólu, czego właśnie obawia się najwięcej kobiet. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego lasera i metod uśmierzających ból, jak np. woreczki chłodzące z lodem, pozbędziemy się niechcianego owłosienia całkowicie bezboleśnie. Jeżeli nadal masz wątpliwości czy depilacja laserowa nóg boli, pamiętaj że o wszystko możesz zapytać kosmetologa podczas konsultacji. Niech opowie Ci dokładnie co sprawia, że zabieg będzie dla ciebie w 100% przyjemny. Dodatkowo, warto sprawdzić opinie klientów salonu, którzy skorzystali z depilacji laserowej.

Sam zabieg depilacji laserowej nóg trwa około półtorej godziny i powinien być wykonany w serii, około 6-8 zabiegów co 8-12 tygodni. Systematyczność i zachowanie ciągłości procesu depilacji jest ważne, aby trwale pozbyć się całego niechcianego owłosienia.

Istnieje kilka przeciwwskazań, które nie pozwalają skorzystać z metody laserowej. Jeżeli jesteś w ciąży lub karmisz piersią to z rozpoczęciem swojej przygody z depilacją laserową musisz poczekać. Niektóre choroby i leki również znajdą się na liście przeciwwskazań. Jeżeli chorujesz lub zażywasz leki, podczas konsultacji opowiedz o nich, aby kosmetolog mógł ocenić czy możesz skorzystać z metody laserowej.

Cena zabiegu depilacji laserowej nóg zaczyna się od kilkuset złotych, co może wydawać się znaczną kwotą, jednak po wykonanej serii zabiegów zapominasz o depilacji raz na zawsze i możesz cieszyć się gładką skórą nóg przez lata, a zaoszczędzony na goleniu maszynką czas wykorzystać na przyjemności!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here