Porady

0
Porady

Jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu jedyną drogą do uzyskania jakichkolwiek rad, dotyczących naszego codziennego życia, mogliśmy uzyskać dzięki oglądaniu telewizji, albo czytaniu gazet. Gdy mieliśmy czas na to, aby po pracy obejrzeć coś ciekawego, albo przeczytać gazetę z ciekawymi poradami, robiliśmy to i w razie potrzeby korzystaliśmy w sensie praktycznym z tych porad. Dzisiaj, pomimo tego, że wyżej wymienione środki masowego przekazu ciągle są dostępne, to jednak odchodzą do lamusa na rzecz dostępu do internetu. Powiedzmy sobie szczerze – dzięki sieci możemy odnaleźć wiele ważnych dla nas rzeczy w kilka sekund, co nie jest możliwe w przypadku czytania gazet i oglądania telewizji. W pierwszym z nich trzeba iść do sklepu szukając odpowiedniej gazety, co może być niemożliwe z uwagi na ewentualną niedostępność, a jeśli przegapimy premierę albo powtórkę interesującego nas programu telewizyjnego, też nie dowiemy się tego, czego chcemy. Tak jak już zostało to powiedziane, w dzisiejszych czasach absolutnie wszystko znajduje się w internecie. Możemy się dowiedzieć na przykład jak składać serwetki, jaki szampon przeciwłupieżowy jest najlepszy, co kupić na prezent bliskiej osobie, jakie są opinie innych internautów na temat jakiegoś samochodu, nad którego zakupem sami się zastanawiamy i tak dalej. Nie bójmy się znajdować opinii o tym, co nas interesuje, nawet jeśli z jakiegoś powodu są one negatywne. Ze wszystkim można się zapoznać, ale każda decyzja musi należeć ostatecznie do nas. Warto zrobić pewnego rodzaju ”rozpoznanie terenu”, jeśli chodzi o kwestię, jaką jesteśmy zainteresowani, ale o wszystkim na końcu musimy zdecydować sami. Takie właśnie jest życie – każdy życiowy wybór jest korzyścią dla jednej rzeczy i odrzuceniem dla drugiej. Inaczej po prostu się nie da. Trzeba jednak wierzyć, że wszystko, o czym decydujemy, robimy w zgodzie z nami samymi i że jest to właściwe. Czas pokaże jednak, czy naprawdę tak było. W życiu bowiem od samego początku dokonujemy jakichś wyborów, które w mniejszym czy większym stopniu wpływają na nasze dalsze życie.

http://www.workshopofnature.pl/

Jakie seriale warto obejrzeć?

0
Jakie seriale warto obejrzeć?

Dziś można wysnuć śmiałą tezę, że seriale zaczynają nie tylko walczyć z filmami, ale często wygrywać owe walki. Sprzyja im rosnąca jakość produkcji, formuła serialu pozwalająca na dokładne przedstawienie postaci oraz platformy streamingowe takie jak Netflix kuszące darmowym okresem próbnym. Załóżmy, że właśnie założyłeś konto na dowolnej stronie umożliwiającej oglądanie seriali, więc warto zapytać w sieci „jakie seriale polecacie?”.

Z pewnością pojawią się głosy nakazujące ci zapoznanie się z klasykami oraz już uznanymi tworami:
– „Breaking bad” – Opowiada o genialnym nauczycielu chemii, który w obliczu raka staje przed zadaniem zabezpieczenia finansów swojej rodziny. Pomimo pozornie ciężkiego tematu, serial bywa zabawny, nie zapominając o zapewnieniu wzruszających scen. Z pewnością po skończeniu ostatniego sezonu sięgniesz po „Better call Saul”, czyli prequel o niezwykłym adwokacie.
– „House of Cards” – Mam nadzieję, że nikomu nie trzeba przedstawiać Francisa Underwooda, kongresmena, który nie zna słowa empatia. Makiawelistyczny psychopata równy Hannibalowi Lecterowi, lecz na gruncie nienudzącej się polityki Waszyngtonu.
– „Gra o tron” – Epickie fantasy, w którym nikt nie może być pewny, że przeżyje noc lub nie dozna poważnych obrażeń, ale to już wiesz, prawda?
-„Sherlock” – Oto prawdziwa perełka stacji BBC, która osadziła fabułę w XXI wieku. Prawdziwy brytyjski akcent, niebanalne sprawy i pani Hudson dawkowane w ponad godzinnych odcinkach, co daje niemal filmowy efekt.
– „La casa de papel” – A gdyby tak zdobyć miliony euro poprzez włamanie, ale nie ukraść nikomu pieniędzy? Poznaj plan genialnego stratega, czyli profesora, który powierzył przewodnictwo grupie przestępców psychopacie. Każdy z uczestników włamania to wyjątkowy charakter, prezentowany przez hiszpańskich aktorów. A jak się z tym wszystkim wiąże piosenka przeciwników włoskiego faszyzmu?
– „Rick i Morty” – Czy animacja musi być infantylna? Nie. Oto serial o dwupoziomowym humorze: prostym i bardziej złożonym. Możesz śmiać się z genialnego alkoholika z problemami rodzinnymi, mniej inteligentnych postaci, czy też przezabawnych nawiązań popkulturowych, a jeśli lubisz czasem pomyśleć, Rick z pewnością zainspiruje cię do kilku chwil zadumy.

http://www.stazmalzenski.pl/

Własna firma

0
Własna firma

Sporo osób pracujących na etacie, zastanawia się, czy własna firma jest dobrym rozwiązaniem, czy daje dochody. Odpowiedź jest niejednoznaczna. Dochody zwykle posiadają firmy z dłuższym stażem na rynku.

Przedsiębiorcy, który dopiero rozpoczynają swoją przygodę z działalnością gospodarczą, muszą nastawić się na drogę przez wiele przeszkód. Jak założyć własną firmę? Samo założenie nie jest skomplikowane. Trzeba przejść się jedynie do Urzędu Gminy i do Urzędu Skarbowego, choć są osoby, które większość formalności związanych z założeniem działalności załatwiają przez Internet. Popularny skrót CEiDG, czyli Centralna Ewidencja Działalności Gospodarczych, pozwala na wprowadzenie niezbędnych zmian, raz jest bazą, do której ma dostęp każdy Internauta. Określamy w niej zakres naszej działalności i podajemy niektóre dane. Zakładając więc firmę, tracimy nieco naszą anonimowość, ale w większości branż, właśnie o to chodzi, żeby jak najwięcej osób wiedziało o naszym biznesie, ponieważ mogą być to potencjalni klienci.

Warto włożyć trochę pieniędzy w reklamę i rozwój działalności. Zwłaszcza na początku, trzeba wykonać zabiegi, które pozwolą nam szybciej stanąć w szeregu równo z konkurencją. Warto zrozumieć, na czym polega marketing internetowy, chociaż to szerokie pojęcie. Większość działalności opiera się w jakimś stopniu na swoim wizerunku w sieci.

Założenie firmy może być krokiem milowym, zwłaszcza jeśli już zarabiamy na swoich usługach i przychodzi czas, że chcemy swoją działalność zarejestrować, wiąże się to z płaceniem podatków, ale daje nam też szansę na większe obroty. Warto więc na uwadze różne możliwości rozwoju i nie zamykać się na jedną drogę prowadzenia biznesu. Z czasem może się okazać, że bardzo wiele się nauczyliśmy. Przedsiębiorca musi być człowiekiem wszechstronnym, dbać o klientów i swój wizerunek, dobrze jeśli wciąż się szkoli i podnosi kwalifikację. Dzięki temu może zbudować obraz profesjonalisty. Większość zaczyna od jednoosobowej działalności gospodarczej, z czasem przychodzi czas na zatrudnienie pracowników.

http://tubator.pl/

Farbowanie włosów

0
Farbowanie włosów

Sporo kobiet uwielbia przeróżne zabiegi pielęgnacyjne. Wiele jesteśmy w stanie zapłacić za to, by prezentować się doskonale. Dużo uwagi poświęcamy skórze, paznokciom i włosom.

Włosy to najważniejszy i najbardziej rzucający się w oczy atrybut kobiecości. Każda z nas chce znaleźć kolor idealny dla siebie. Nie jest to proste i zwykle jest to droga przez wiele eksperymentów, z których nie jesteśmy do końca zadowolone. Wiele kobiet lubi swoje włosy, a inne próbują bardzo często zmieniać ich kolor, czy kształt, czyli układać je w odmienny sposób. Włosy dodają nam wiele uroku. Warto w mądry sposób poświęcić im czas, odpowiednio je pielęgnować, co nie musi oznaczać kosztownych zabiegów u fryzjera.

Jak farbować włosy, aby ich nie zniszczyć wiele kobiet chciałoby poznać odpowiedź ale niestety nie jest ona jednoznaczna. Wiele zależy od struktury naszych kosmyków, czy są one wysoko, średnio czy niskoporowate. Warto poprosić o radę fryzjera, który jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Niektóre farby są dziś dostępne w bardzo przystępnych cenach. Jeśli samodzielnie chcemy podjąć się koloryzacji, warto zachować ostrożność, przestrzegać zaleceń, podanych na opakowaniu. Można również poprosić o pomoc koleżankę, która ma więcej doświadczenia niż my. Wiele kobiet zawiodło się na usługach fryzjerskich, tłumacząc,że są nie rozumiane, siedząc na fotelu, a koszt podcięcia, stylizacji czy koloryzacji jest nie mały. Zwykle oczekujemy więc jakości adekwatnej do ceny i tego, żeby fryzjer, stosował się do naszych potrzeb. To prawda, że możemy nie mieć racji i wybrać fryzurę, czy kolor, w którym nie będzie nam do twarzy, ale fryzjer nie powinien działać na własną rękę, ale tłumaczyć nam, co możemy poprawić w swoim wyglądzie, jakie kolory nam pasują, a jakie nie.

Najgorsze co może być, to fakt kiedy klient, ma większą wiedzą od kogoś, kto powinien być profesjonalistą, a niestety z przykrością trzeba powiedzieć, że zdarzają się sytuacje, kiedy fryzjer nie ma potrzebnego w tym fachu zmysłu i poczucia piękna.

http://mydlanyraj.pl/

Trudna sztuka kupowania mieszkania

0
Trudna sztuka kupowania mieszkania

Własne mieszkanie to marzenie każdego człowieka wchodzącego w dorosłe życie.
Własna przestrzeń życiowa to wyjątkowe miejsce, w którym jego mieszkańcy odpoczywają i nabierają sił na kolejne wyzwania. To tutaj spędzają każdą wolną chwilę, relaksują się i spotykają z przyjaciółmi. Własne mieszkanie to szczególnie intymna przestrzeń, w której jej domownicy zrzucają wszystkie maski nakładane w ciągi dnia. Tylko w tym miejscu mogą być naprawdę sobą.
Dlatego tak ważne jest posiadanie nawet niewielkiego, ale własnego mieszkania.
Młodzi ludzie, pozostający na dorobku życia, często zastanawiają się, jak kupić mieszkanie, aby być zdolnym je spłacić w ciągu całego swojego życia.
Niektórzy mają to szczęście, że część pieniędzy na zakup mieszkania otrzymują w prezencie od rodziców, inni mają świetną pracę gwarantującą im takie zarobki, które są wystarczające do zaciągnięcia kredytu mieszkalnego. Jednak takich ludzi jest niewielu. Większość boryka się z problemem posiadania niewystarczających środków na zakup mieszkania lub zaciągnięcia kredytu mieszkalnego.
Trzeba bardzo dobrze zastanowić się, jak kupić mieszkanie, aby nie zbankrutować i móc je spłacać przez większość część swojego życia.
Młodzi ludzie, którzy nie posiadają jeszcze żadnego własnego mieszkania, mogą starać się o specjalne dofinansowanie w ramach programów wsparcia dla młodych rodzin. Pozwoli im to na zakup małego ale własnego gniazdka mieszkalnego.
Z takich dotacji mogą korzystać jedynie rodziny wchodzące dopiero w dorosłe życie.
Jest to to dla nich duże ułatwienie i jedyna możliwość posiadania własnego kąta.
Inni muszą liczyć na siebie bądź pomoc rodziny. Kupując mieszkanie należy rozważyć na jaki metraż nas stać i czy będziemy zdolni utrzymać nasze mieszkanie w przyszłości. Często jest tak, że ceny mieszkań większych są tylko troszkę wyższe od tych małych, jednak koszty eksploatacji takich mieszkań są duże wyższe i znacznie bardziej obciążają budżet domowy.
Własne mieszkanie to wyjątkowo cenna i wartościowa inwestycja. Nigdzie indziej jak we własnym mieszkaniu nie poczujemy się naprawdę szczęśliwi.

http://4emotion.pl/

Jak karmić noworodka piersią?

0
Jak karmić noworodka piersią?

Świeżo upieczone mamy często mają problem z karmieniem swojego maleństwa. Czasami jest on związany z brakiem mleka, czasami z niechęcią lub nieumiejętnością picia dziecka, a tych problemów jest jeszcze dużo więcej. Dodatkowy stres i napięcie nie sprzyjają karmieniu, ponieważ dziecko wyczuwa stres matki, a matka niepokoi się nerwowym dzieckiem napięcie może utrzymywać się bardzo długo.

Jak karmić piersią? Większość mam chce karmić swoje dziecko piersią, jednak nie wszystkim udaje się wytrwać w tym postanowieniu. Wiele z nich za szybko się zniechęca i poddaje, jednak czasami nie mają one po prostu innego wyjścia. Na pewno warto pamiętać, że nie musimy od razu posiadać umiejętności perfekcyjnego karmienia naszego dziecka, ponieważ ono również nie posiada umiejętności jedzenia z piersi, dlatego musicie się tego wspólnie uczyć. Ważną rzeczą jest czas. Należy dać sobie czas na naukę karmienia piersią oraz w miarę możliwości korzystać z pomocy, na przykład personelu szpitala zajmującego się laktacją. Osoba bardziej doświadczona i znająca się na laktacji z pewnością pomoże nam ją rozbudzić oraz nauczy nas prawidłowego przystawiania dziecka do piersi, dlatego warto jej zaufać. Nie można zrażać się niepowodzeniami, chociaż na pewno nie będzie łatwo, warto wytrwać dla dobra swojego dziecka. Oczywiście zdarzą się kryzysy, momenty załamania, dokarmiania dziecka, jednak nie można pozwolić by były one notoryczne, aby dziecko nie odzwyczaiło się od piersi. Nie można zaprzeczyć, że zdarzają się też przypadki, w których karmienie piersią nie jest możliwe, jak na przykład występująca u dziecka wada uniemożliwiająca lub znacznie utrudniająca spożywanie pokarmu z piersi, brak mleka w piersiach matki. Sporą przeszkodą mogą być również płaskie sutki matki, które bardzo utrudniają dziecku prawidłowe chwycenie piersi. Jednak należy pamiętać, że mimo wszystko warto pokonać wszelkie przeciwności, trudności i nie ulegać nerwom i napięciom, ponieważ po pewnym czasie (indywidualnym dla każdej matki i dziecka) nauczycie się wspólnie cieszyć karmieniem piersią i będą to piękne chwile. Jednak, jeżeli wam się to z jakiegoś powodu nie uda to pamiętajcie, że nie jesteście w żadnym stopniu gorsze od matek karmiących piersią i dajecie swojemu dziecku tyle miłości, bliskości i uwagi ile potrzebuje. Należy również pamiętać o odpowiednim dbaniu o piersi, aby nie wystąpiły bolesne stany zapalne.

http://smakowisko.pl/

Podano do stołu.

0
Podano do stołu.

Chyba przyzwyczailiśmy się do tego, że przy niedzielnym rodzinnym obiedzie, na którym jest kilka osób obok talerza kładziemy zazwyczaj dużą łyżkę, nóż i widelec, a i to też nie w takiej kolejności, jak powinno być. No ale się tym za bardzo nie przejmujemy, bo myślimy, że przecież to nasi najbliżsi i na pewno nie będą zwracać na to uwagi. No a jeżeli urządzamy eleganckie przyjęcie i chcemy dobrze wypaść w oczach naszych gości? Co wtedy? Oczywiście staramy się bardzo, ale nie do końca wiemy, jak ma wyglądać stół, jak układać sztućce, aby każde z nich było na swoim miejscu i w jakich kieliszkach podać szampana, czy wino. Skupmy się jednak na sztućcach, bo zawsze warto wiedzieć, jak powinny być prawidłowo ułożone.

Zacznijmy od lewej, wewnętrznej strony talerza. Najbliżej powinien znajdować się widelec do dania głównego. Jeżeli w naszym menu znajdują się ryby, to obok powinien znajdować się mały widelczyk właśnie do ryb, ułożony troszkę wyżej od tego pierwszego, który posłuży do dania głównego. Ale mamy jeszcze jeden widelec – do przystawki. Ten z kolei powinien znajdować się najniżej z pozostałych. Jeżeli mamy deser, to nad talerzykiem układamy malutki widelec do ciasta. Oczywiście w praktyce mamy zazwyczaj jeden widelec i nóż i nawet, jak są dwa dania, to cały czas posługujemy się jednym i tym samym. Tera kolej na prawą stronę talerza jako pierwszy powinien znajdować się nóż do dania głównego, ułożony ostrzem do środka. Za nim kolejno nóż do ryb i jak się łatwo domyśleć, nóż do przystawki. I tak jak w przypadku małego widelca nad talerzem na środku, który jest do ciasta, nad nad nim powinniśmy położyć łyżeczkę, w przypadku, kiedy goście będą zajadać się na przykład lodami. A jeżeli już naprawdę chcemy zaimponować gościom, na skos od głównego talerza połóżmy mały talerzyk, a na nim nóż, który posłuży gościom do pieczywa.

Pamiętajmy, że taka sztywna etykieta nie musi być idealna. Ważne są nasze starania i to, aby goście przychodząc do nas czuli się naprawdę wyjątkowo i dobrze.

http://zapasczasu.pl/

Irytujące zwierzęta towarzyszące człowiekowi

0
Irytujące zwierzęta towarzyszące człowiekowi

Zwierzęta są naszymi przyjaciółmi, lubimy spędzać z nimi czas, czesać je i bawić się z nimi. Niektóre zwierzęta są jednak utrapieniem, roznoszą choroby, uszkadzają nasze mienie albo wydzielają nieprzyjemne dla nas zapachy. Nie wszyscy lubią zwierzęta, są ludzie uczuleni albo tacy, którzy mają różne fobie. Boją się na przykład myszy, szczurów, jadowitych pająków albo duszących węży. Niektórzy nie przejdą przez ulicę, jeśli pod drugiej jej stronie stoi pies. Możliwie, że pies ich kiedyś pogryzł i teraz mają traumę. Są ludzie, którzy podrapani niegdyś przez kota, teraz omijają te zwierzęta szerokim łukiem. Są też osoby, które nigdy nie pójdą do zoo, bo osiwiały by ze stresu. Jest tam za dużo stworzeń, które piszczą, skrzeczą, wyją i szczekają. Są koty rozmaitej maści, są gady z wszystkich kontynentów, owady z każdej półkuli ziemskiej. Jest tego za dużo! Właściciele ogrodów też nie mają łatwo. Czasami z równowagi potrafi wyprowadzić nas kret, który w jedną noc zrył nam cały trawnik, kret nie wiedział, że właśnie założyliśmy nową murawę, a na trawę wydaliśmy całą wypłatę. Czasami pod ogrodzeniem przechodzą dziki. Dziki potrafią jeszcze gorzej zryć poletko. Szukają pożywienia w kompostownikach i rozrzucają wszystko wkoło. Dziki potrafią być też bardzo hałaśliwe, śmierdzące i niebezpieczne. Koty polują na myszy, a co jeśli lubimy myszy, a niekoniecznie pałamy miłością do kotów? Szukamy sposobów jak odstraszyć koty i kupujemy psa. Pies jednak wyrywa nam wszystkie drzewka i krzewy, depcze po rabatkach, jest młody i musi się pobawić. Jeśli pies jest duży to z naszej murawy (uprzednio zniszczonej przez krety i dziki) nie zostaje już wiele. No tak, ale nie mamy już kotów. Kuny to zmora posiadaczy samochodów, jeśli posiadasz garaż to jest szansa, że twoje kable będą bezpieczne. Gorzej mają ci, co mieszkają na wielkich blokowiskach. Kuna potrafi zamieszkać przy ciepełku naszego akumulatora. Swoimi ostrymi ząbkami gryzie co popadnie, często musimy potem odwiedzić mechanika i zapłacić sporo pieniędzy.

http://www.sfora.pl/

Jak wgrać skina do Minecraft?

0
Jak wgrać skina do Minecraft?

Szukając w internecie na pewno natrafi się na skiny zmieniające wygląd postaci, którą gra się w grze Minecraft. Po znalezieniu odpowiedniego skina przychodzi czas na jego wgranie. Minecraft pozwala na zmianę skina wyglądu postaci. Jak wgrać skina do minecraft? Proces jest bardzo prosty. I tu właśnie przyda się ta instrukcja. Na początku by móc zmienić skin w Minecraft, trzeba posiadać konto na stronie minecraft.net. Zalogować się i przejść do zakładki Profile.
Następnie tam się znajdzie przycisk Change Your Skin. Należy wybrać wybrany przez siebie skin i załadować go. Jeśli się nie ma jeszcze wybranej skórki postaci, można skorzystać z kilku baz skinów, na przykład:
www.minecraftskins.com, www.planetminecraft.com lub www.mcskinsearch.com.
Można skorzystać również z edytora i generatora skinów działającego całkowicie online. Warto sprawdzić Miners Need Cool Shoes. Inny sposób to na przykład taki, do którego potrzebny będzie tyko jeden program o nazwie Winrar. Otóż należy pobrać lub zrobić własnego skina. Następnie trzeba wejść w start ( jeżeli xp to trzeba kliknąć uruchom i tam wpisać %appdata%, a jeżeli Windows 7 to należy wpisać w wyszukiwarkę systemową %appdata% ). Potem powinno się wejść w folder Minecraft i poszukać pliku Java Minecraft ( jar nie exe ). Następnie trzeba go otworzyć za pomocą Winrar. Jak plik się otworzyło to należy wejść w folder „mob”. Ten skin co się zrobiło lub pobrało powinno go się nazwać: char.
Potem trzeba zamienić te skiny i ponownie uruchomić Minecrafta. Warto zrobić kopię Minecrafta przed operacją. Jeśli ma się Premium i chce się, by skin był widoczny dla innych graczy, to można zrobić to tylko przez stronę minecraft.net. Jeśli chce się, by skin był widoczny tylko dla osoby, która gra, to wgrywa się go do katalogu – minus jest taki, że skina nie widzą inni, a osoba, która gra widzi ich tak samo jak siebie. Na stronę minecraft.net należy logować się emailem jakiego użyło się do
zarejestrowania się na stronie mojang.com ( aby kupić Premium trzeba się tam zarejestrować ). No chyba, że kupiło się konto na allegro lub na innych dziwnych stronach.

http://www.genotype.pl/

Zaczynamy nowe życie

0
Zaczynamy nowe życie

Kiedy jesteśmy z kimś w związku, jest bardzo miło, przyjemnie i jesteśmy szczęśliwi. Lecz kiedy przychodzi taki moment, że nasz chłopak mówi nam, że chce się rozstać, nasz świat nagle staje w miejscu, a my nie potrafimy sobie w ogóle z tym poradzić. Jak zapomnieć o chłopaku, żeby znowu widzieć świat w kolorach i cieszyć się kolejnym dniem.

Przede wszystkim – skasuj jego numer telefonu. Wszystkie SMS-y, połączenia odebrane i te nieodebrane. Kolejnym etapem jest usuwanie zdjęć. To bardzo trudny moment, tak więc ważne, żeby w tej chwili nie być samej, może jest jakaś koleżanka, przyjaciółka, która wesprzeć dobrym słowem i jeżeli my nie będziemy potrafiły ich usunąć, ona nam w tym pomoże. W końcu po to są przyjaciółki, żebyśmy właśnie w takich sytuacjach nie były same. Nie ma nic gorszego, niż patrzenie z utęsknieniem na wasze wspólne czy jego zdjęcia. To i tak jest już czas przeszły i to nie wróci, tak więc po co się tym zamartwiać? Przecież w około jest tylu fajnych chłopaków! Jeżeli mieszkaliście razem i on się wyprowadził, to nie przetrzymuj jego rzeczy. Spakuj i wyślij do rodziców, czy nawet do pracy. Nie przejmuj się tym. W żadnym wypadku nie dzwoń i nie pisz, czy może odebrać swoje rzeczy. To jego problem, że ich nie wziął. ty zaczynasz teraz nowe życie. Dobrym i sprawdzonym sposobem na to, żeby zapomnieć o chłopaku są zakupy, które kobiecie zawsze poprawiają humor. Siedzisz i płaczesz? Rusz się, wstań, wytrzyj te łzy które i tak nic nie zmienią i wyjdź! wyjdź na zewnątrz, kup sobie ulubioną kawę, bądź herbatę, a po drodze pomyśl, co byś mogła sobie kupić. A może fryzjer? Jeśli zaczynasz nowy rozdział, to czemu nie zacząć od swojego wyglądu i zmiany na włosach?

Czasu nie cofniemy i nie cofniemy tez tych wspólnych chwil. Ale to nie znaczy, że nic dobrego Cię jeszcze nie spotka. Bo spotka na pewno. Tak więc myśl pozytywnie, nie płacz, nie myśl o tym co było, ale o tym, co może być. Bo może być pięknie. wystarczy, że się uśmiechniesz do siebie i powiesz – tak właśnie będzie.

http://www.prezentbox.pl/

ZOBACZ TEŻ